spotifysonbahar

Sizin Seçtiklerinizin Yer Aldığı Spotify Listesi Geldi: Sonbaharı Sevdiren Şarkılar

Favorilerime
Ekle

Bundan uzunca bir zaman önce Yemek.com ekibi olarak kollarımızı sıvadık, Yemek.com Spotify hesabını kırmızı kurdeleler keserek açtık. Yemekle vücut doyuyorsa, ruhu da doyurmak yegane görevimizdi çünkü. Bu yüzden hayatınızın ucuna, kıyısına bir de müzikle dokunmayı düşündük. Şu zamana kadar her cuma fırından tazecik bir çalma listesi daha çıkara çıkara tam 52 listeyi bulduk.

Bu hafta mikrofonu siz değerli okurlarımıza uzattık. Kocaman masamızda şarkı açma sırası size geldi. Geçtiğimiz günlerde size ''Hadi bizimle sonbahara en çok yakıştırdığınız şarkıyı paylaşın'' dedik. Onlarca yorumla bizi çok mutlu ettiniz.

Kiminiz Sezen Aksu dedi, kiminiz Türk Sanat Müziği'nin en sevilen eserlerini hatırlattı bize. Yabancı şarkılar da eksik olmadı. Hafif romantik, fazlaca duygusal ve anlamlı bir liste çıkardık ortaya bu kez hep beraber. Bazı şarkılar Spotify'da olmayabiliyor bu yüzden ''Benim şarkımı koymamışlar'' diye hiç üzülmeyin. Biz listemizin bu halini çok sevdik. Sizinle çok daha güzeliz, ''İyi ki varsınız'' dedirttiniz bir kez daha.

Öyleyse şimdi hüzünlü, hafif yağmurlu, battaniyenin, kahvenin yanımızdan eksik olmadığı sonbahar günlerine yaraşır Spotify listemizi dinlemeye davetlisiniz. Şarkılarıyla, yorumlarıyla burada olan herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz. Karşınızda: Sonbaharı Sevdiren Şarkılar

Biz önümüzdeki haftalarda belki de bambaşka bir konsept ve liste ile burada olacağız. Bal kaymak tadında şarkılarda buluşalım.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?