Kahve, Kitap, Battaniye.

Dumanı Üzerinde Spotify Listesi Geldi: Kahve, Kitap, Battaniye

Favorilerime
Ekle

Her hafta yepyeni, sıcacık bir listeyle sizlerle buluşacağız demiştik ya hani, sözümüzü tuttuk. Yepyeni bir listeyle daha karşınızdayız.

Aranızda hala Yemek.com Spotify hesabımızı bilmeyenleriniz varmış, onlara da geçen haftalarda yayınladığımız listelerimizi hemen hatırlatalım.

Kahvaltının mutlulukla ilgisini çok iyi bilen Batuhan, ''Kahvaltı hiç bu kadar seksi olmamıştı'' diyor ve Pazar Menemeni listesiyle kahvaltı masanızdaki yerini alıyor.

''Tabaklar, yemekler, mumlar güzelleştirmez masanı. Muhabbettir, sevgidir asıl mesele.'' diyen Cemre, ''Bir Akşam Yemeği Meselesi'' ile samimiyet dolu akşam yemeklerinize arka fonda eşlik ediyor.

Aşkı anlatmanın en güzel yolunun yemekten ve müzikten geçtiğini çok iyi bilen Duygu, ''Bir Tutam Aşk'' listesi ile asla eksik etmemeniz gereken şeyin ne olduğunu bir kez daha hatırlatıyor.

İpek, ''Susurluk'ta Tost Ayran'' listesiyle kilometreyi sıfırlayıp başlayacağınız her yeni yolculukta orada olmayı ihmal etmiyor.

İçinizi bir taşım kaynatmak için, yaptığınız her şeye biraz eğlence katmak için Ekin’den açık davetiye var: O Zaman Dans!

Dertleri meze yapanların, kadehlerini hayata kaldıranların şerefine geliyor: Ufuk, ''Koy Müziği Saki'' diyor.

Biz yaptık diye demiyoruz ama her birini müthiş bir iştahla dinleyeceğinize eminiz.

tumblr

tumblr

Ve bu hafta Zeynep'in elinden yapılmış sıcacık bir şeyler tadacaksınız: Kahve, Kitap, Battaniye

Pencerenizin arka fonunda manzara yavaş yavaş griye çalmaya başladıysa, yağmurlar sokakları iyiden iyiye ele geçiriyor ve soğuk içinize içinize insafsızca işliyorsa, ağaçların yapraklarını döküşü sizi de hüzünlendiriyorsa, kafanızı geriye atıp daha fazla düşünmeye başlıyorsanız ve tüm bunların çözümünü bir kupa kahvede buluyorsanız, kulak verin bu listeye.

Sıcacık battaniyenin altına girin, elinize kitabınızı alın. Sayfalar çevrildikçe kahvenizden yudumlar da eşlik etsin bu huzur dolu anlarınıza. Biz tam o sırada Bob Dylan, Johhny Cash, Tonny Bennett ve daha niceleri ile size eşlik ediyor olacağız bir köşeden.

Aynı şarkılarla içimizi ısıtıyor, aynı manzaralara hüzünleniyoruz. Biz sizinle aynı hisleri paylaşmak için buradayız.

Kahveniz, kitabınız, battaniyeniz hep sizinle olsun.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?