İlk Yudumda Ayıltacak Spotify Listemiz de Geldi: Sabah Kahvesi

Favorilerime
Ekle

Herkesi dans pistine davet ettik, ''Oturana pasta yok'' dedik. Arka sokakların sesine kulak verdik, serseri masalarına ortak olduk. Menemene ekmek bana bana yediğiniz pazar kahvaltılarını bir playlist ile seksi kıldık. Daha neler neler yaptık Yemek.com Spotify hesabında... Yemek.com ekibi olarak sadece müziği de yemek kadar sevdiğimizi gösteren bir Spotify hesabımız var. Duymayan bilmeyen kalmasın!

Ya biz yaptık diye demiyoruz, her biri birbirinden şahane tam sekiz listemiz var. Müziğin bizi aynı payda da buluşturması dileğiyle hazırladık tümünü.

Sadece sekiz listeyle kalmak olur mu? Olmaaz! Her hafta fırından tazecik bir liste daha çıkarıyor, dilim dilim yiyoruz hep birlikte. Takın kulaklıkları ya da açın müziğin sesini. Sen, evet evet sen. Ayılmak için bardak bardak kahveye ihtiyaç duyan okur. Elimizde tam senlik bir şey var. Bu liste bir cold drip tadında. Dinleyince filtre kahve içmiş etkisi yaratıyor.

kahve-gif

Açıklayalım daha fazla sözü uzatmadan. Ekibimizin ağzının tadını en çok bilen üyelerinden, pazarlama uzmanımız Emre Dönmez'den geliyor: Sabah Kahvesi.

Var mısınız güne Jamie xx, Tame Impala, Foster the People ve daha nicelerinin tınılarıyla başlamaya? İçinizi pozitiflikle doldurup bünyenizi ayıltmaya? Sıradaki şarkı sizin için geliyor.

Haftaya yepyeni listemizle yine buralarda olacağız. Buluşalım yine.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?