Sizi Mutlu Etmeye Söz Vermiş Spotify Listemiz Geldi: Bi' Kuple Endorfin

Favorilerime
Ekle

Yüreğimizin en içiyle mutlu olmak aslında, sabahın erken saatlerinde uyanıp, havanın soğuğuna aldırmadan yüzümüze vuran, saçlarımıza değen rüzgara aslında kocaman gülümseyerek bir iki saniye bütün hayata ''es'' vermekti. Üstelik kulaklarımızda nefis mi nefis müziklerle.

Bu mutluluk sebebi listemizde içinizden tempo tutacak, sabah kahvenizin ilk yudumunu ağzınızda nefis bir lezzetle gezdirecek, doğan güneşe bakmak için iki saniye soluklandıracak bol ritimli şarkıları bir arada bulacaksınız.

Bütün bunların sebebi aslında hipofiz bezinin ön lobundan salgılanan ve salgılandığı gibi bütün hücrelerimize ''Haydi kendinize gelin! Mutlu olmak şart!'' mesajını ileten o mutluluk tınısı endorfin hormonu sayesinde.

Kışın kendini tam anlamıyla gösterdiği şu günlerde bu liste adeta zencefilli limon etkisi verecek ve metabolizmanıza iyi gelecek. Eh ablanın da dediği gibi '' Endorfin sizi mutlu eder''.

giphy-endorfin

Haydi basın play tuşuna!

Not: Bu arada Yemek.com'un her cuma bir listeyle gününüzü renklendiren Spotify hesabını takip etmeyi unutmayın.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?