Yemek.com'un Yeni Tasarımı Yayında, Görüşlerinizi Bekliyoruz!

Favorilerime
Ekle

Ne zamandır yüreğimiz pır pır ediyor bizim, böyle bir çocukça heyecanlanıyoruz, bir aptalca gülümseme geliyor yüzümüze.

Aranızda fark edenler muhakkak olmuştur tabii ama görmeyenler için haber verelim: 2016'ya iki gün kala Yemek.com'un yeni tasarımını yayına aldık biz. Bu kıpır kıpır halimiz de ondan.

2014'ün Eylül'ünde Yemek.com'u açarken önceliğimiz iyi fotoğraflar, güvenilir tarifler, iştah açan görüntüler, eğlenceli içerikler ve ilham veren öneriler yayınlamak ve gününüze neşe katmak oldu. 2015 yılı boyunca da elimizden geldiğince bu saydıklarımızı gerçeğe dönüştürdük, harika bir aile olduk hep beraber.

Aynı masaya oturduk.

Ve artık aylardır üzerinde çalıştığımız yeni tasarımımız ile sizin karşınıza daha da güzel, daha da yakışıklı çıkmak istedik. Daha büyük fotoğraflarımız, daha sade bir tasarımımız, daha ferah bir arayüzümüz var artık. Daha hızlı bir site olduk her anlamda ve ayrıca aradığınız tarifi ya da mekan önerisini de daha kolay bulacaksınız artık.

En büyük yeniliğimizi sona sakladık: Artık Yemek.com'a üye olabilecek, beğendiğiniz tarifleri ve yemeli içmeli yazıları favorilerinize alıp sonra tekrar okuyabilecek ve puanlayabileceksiniz. Şimdiden aramıza binlerce kişi katıldı, Yemek.com'a üye oldu. Çok yakında yalnızca üyelerimizin faydalanabileceği etkinliklerimiz, hediyelerimiz, fırsatlarımız olacak. Hemen üye olun deriz

Yemek.com içerik, yazılım ve tasarım ekipleri olarak bu yeni dönemde size daha şık, daha estetik bir masa hazırlıyoruz, bizimleyseniz yorumlarda duymak isteriz sesinizi. Yeni Yemek.com'u nasıl buldunuz, beğendiğiniz ve beğenmediğiniz noktaları neler? Her zaman olduğu gibi sizin düşünceleriniz ve desteğiniz ile beraber daha da büyümek istiyoruz.

Hepinize harika bir yıl diliyoruz tekrar. Biz buralardayız, her zaman bekleriz!Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?