Biz Biraz Mutluyuz: Yemek.com 1 Yaşında! #yemekcom1yaşında

Favorilerime
Ekle

"İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren..."

Yukarıdaki satırlar yayına girdiği ilk günden, yani 2 Eylül 2014'ten beri Yemek.com'un vizyonunu oluşturdu. Klasik yemek sitelerinden farklı olmak, eğlenceli bir dil yaratmak, tarif ve mekan dışında yemekle bağı olan onlarca farklı konuya değinmek...

Ve 1 yıl içinde 30'dan fazla kategoride 1300'den fazla iştah açan yemek tarifi, 1000'den fazla mekan önerisi ve 1800'den fazla "güldürürken yediren" yazı yazdık sizin için.

Özel yapım videolarımızı da unutmayalım... 90'dan fazla orijinal ve yine "güldürürken yediren" video ayrı bir paragrafı hak ediyor.

İnanılmaz bir 1 yıl oldu bizim için. Bu süre boyunca her gün gönderdiğiniz pozitif mesajlarınızla, yorumlarınızla bizi çok mutlu ettiniz; umarız biz de sizi eğlendirebilmişizdir.

Daha uzuuuun bir zaman birlikte olacağız ve Yemek.com Türkiye'nin en eğlenceli, en şık, en faydalı, en nev-i şahsına münhasır yemek sitesi olmaya devam edecek.

vbBQPN

Yemek.com olarak kocaman, upuzun, rengarenk bir masa kurduk ve bu masada epey sandalye var. Bu nefis masada sizin de bir sandalyeniz var.

- Yemek.com ekibiDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

5

nilay4 Eylül 2015 12:13
siz bi harikasınız,tebrikler kucak dolusu...
Yanıtla
nagihan çevik3 Eylül 2015 1:18
Tebrikler! Biz sizi takip ederken bol bol kilo aldık. Siz, hepiniz tığ gibisiniz maşallah :D
Yanıtla
Alperin kardesi...2 Eylül 2015 10:57
Kendi adima ve abim askerde olduğu icin onun adina da tebrik ederim Ufuk abim, basarilarinizin devamini dilerim...
Yanıtla
Ufuk Utaş2 Eylül 2015 2:41
Bütün ekibin selamı var, bıyıklarım dahil :) Not: Mutlu ettin, eyvallah.
Yanıtla
Buğrahan Ceylan2 Eylül 2015 1:29
Tüm ekibi en içten şekilde tebrik ediyorum. Güzel içeriğin -sadece yazıyla değil, artık videolarla - hele ki şimdiye kadar yemek gibi sınırlı bir alanı, tüm takipçilere, her kesimden insana sevdirebilmeniz işinizi ne kadar harika yaptığınızın bir kanıtı. Not: Bıyıklarına kurban olsunlar kardeşim :)
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?