Biz Biraz Mutluyuz: Yemek.com 1 Yaşında! #yemekcom1yaşında

yemek.com
Batuhan Apaydın
Buraya iyi yemek yediğinde dans eden emoji gelecek.
Batuhan Apaydın
137738 takipçi43 içerik

Sıkça Yenen Konular

Neşe Gülmez
Şubat 26, 2015
Tugay Güntekin
Mayıs 26, 2015
YENİ
5
Sütaş
Eylül 25
15 dakika
Zeynep Yılmaz
Temmuz 6, 2014

"İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren..."

Yukarıdaki satırlar yayına girdiği ilk günden, yani 2 Eylül 2014'ten beri Yemek.com'un vizyonunu oluşturdu. Klasik yemek sitelerinden farklı olmak, eğlenceli bir dil yaratmak, tarif ve mekan dışında yemekle bağı olan onlarca farklı konuya değinmek...

Ve 1 yıl içinde 30'dan fazla kategoride 1300'den fazla iştah açan yemek tarifi, 1000'den fazla mekan önerisi ve 1800'den fazla "güldürürken yediren" yazı yazdık sizin için.

Özel yapım videolarımızı da unutmayalım... 90'dan fazla orijinal ve yine "güldürürken yediren" video ayrı bir paragrafı hak ediyor.

İnanılmaz bir 1 yıl oldu bizim için. Bu süre boyunca her gün gönderdiğiniz pozitif mesajlarınızla, yorumlarınızla bizi çok mutlu ettiniz; umarız biz de sizi eğlendirebilmişizdir.

Daha uzuuuun bir zaman birlikte olacağız ve Yemek.com Türkiye'nin en eğlenceli, en şık, en faydalı, en nev-i şahsına münhasır yemek sitesi olmaya devam edecek.

vbBQPN

Yemek.com olarak kocaman, upuzun, rengarenk bir masa kurduk ve bu masada epey sandalye var. Bu nefis masada sizin de bir sandalyeniz var.

- Yemek.com ekibi

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?