temmuz-2020-instagram-hesaplari-10-one-cikan

Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram'da birbirinden nefis tarifler keşfetmeyi, denemek istediklerini hemen kaydetmeyi sevenleri, birbirinden şık ve özel yemek fotoğraflarına bakmaya doyamayanları hemen böyle alalım. Çünkü her zaman olduğu gibi bu ay da Instagram birbirinden mis kokulu yemeklerle, tatlılarla, mezelerle ve çok daha fazlasıyla dolu!

Şu zamana dek aşağıdaki Instagram hesaplarıyla tanışma şansı bulamadıysanız hemen şimdi, daha fazla vakit kaybetmeden, Temmuz bitmeden takibe alın deriz. Tüm detaylarıyla paylaştıkları, her deneyenden tam puan alan tarifleriyle onlar, mutfaklarınıza yepyeni ve enfes lezzetler katmaya hazırlar.

Instagram'dan bu kadar söz etmişken hatırlatmadan olmaz, tabii ki biz de Instagram'dayız!Aranızda hala takip etmeyenler varsa tariflerimizi kolayca kaydetmek ve güncel olarak takip etmek için şuraya doğru alabiliriz: Yemek.com Instagram hesabı

Minik bir not: Aşağıdaki Instagram hesaplarını alt alta sıralarken özel bir kriter gözetmedik, zaten hepsi birbirinden nefis!

superseyleratolyesi

Neden takip etmeli: Tam da yaza yakışır rengarenk lezzetleri bir arada bulabileceğiniz, mevsimin en güzel meyve ve sebzeleriyle yapabileceğiniz farklı tarifleri keşfedebileceğiniz, tam ölçülü nefis reçeteler alabileceğiniz bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: superseyleratolyesi

dytesraa

Neden takip etmeli: Şu sıralar diyet yapıyor ya da sağlıklı beslenmeye çalışıyorsanız sizi hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Hem birbirinden hafif ama lezzetli tarifler keşfedebilecek hem de sağlıklı beslenmeye dair nefis öneriler öğrenebileceksiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytesraa

purehealthydelicious

Neden takip etmeli: Görünce iştahınızı katlayacak nefis ve şık ama bir o kadar da sağlıklı tarifler bu Instagram hesabında sizi bekliyor. Hafif ve sağlıklı beslenmenin aslında nasıl lezzetli bir deneyime dönüşeceğini görünce şaşıracak, her gün bu hesaba en az bir kez göz gezdirmeden mutfağa girmek istemeyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: purehealthydelicious

katkaristirmutfak

Neden takip etmeli: "Bugün ne pişirsem?" diye düşündüğünüzde hızlıca yanıt bulabileceğiniz nefis yemekler de var, çay saatlerinize eşlik etmeye hazır mis gibi tatlılar ve hamur işleri de...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: katkaristirmutfak

dytnaileberberoglu

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz tatlılardan, mis gibi hamur işlerinden çok kalorili olduğu için uzak duruyorsanız bu Instagram hesabı size ilaç gibi gelecek. Çünkü en sevilen tariflerin en fit, en sağlıklı halleri tam burada sizi bekliyor. Onları çok bekletmeyin.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytnaileberberoglu

yummyfitdays

Neden takip etmeli: Rafine şeker kullanmadan hazırlayabileceğiniz nefis tatlı tariflerinden içeceklere, sağlık dolu kahvaltılıklardan hamur işlerine, bu Instagram hesabında yok yok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yummyfitdays

birlikteyiiyelim

Neden takip etmeli: Hep aynı tarifleri hazırladığınızı düşünüyor, daha farklı ve lezzetli yemekler, tatlılar, atıştırmalıklar hazırlamak istiyorsanız bu Instagram hesabı rehberiniz olsun. Kahvaltıdan akşam yemeğine, her öğününüz için nefis öneriler burada bir arada.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: birlikteyiiyelim

fit_kitchen_daily

Neden takip etmeli: Diyet yapanlar ve hafif beslenmeye özen gösterenler başta olmak üzere sağlıklı yemeklere ilgisi olan herkesin takip etmesi gereken bir Instagram hesabı karşınızda. Burada sadece tam kıvamında ve sağlıklı tarifler değil aynı zamanda aradığınız motivasyonu da bulabileceksiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fit_kitchen_daily

dilgegokce

Neden takip etmeli: Her birine dahikalarca bakmak isteyeceğiniz kadar şık yemek fotoğrafları ve tıpkı o gördüğünüz fotoğraflardaki gibi muazzam lezzetler hazırlamanızı sağlayacak tarifler bir arada bu Instagram hesabında sizi bekliyor. Mevsime uygun rengarenk ve enfes tariflerle dolu bu Instagram hesabıyla hiç vakit kaybetmeden tanışmalısınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dilgegokce

s.seyma.a

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Tarifini en çok merak ettiğiniz ya da en sevdiğiniz lezzetlerin tam ölçülü tariflerini tüm detaylarıyla bulabileceğiniz, adım adım yapılışını görüp kolayca yapabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Sözün kısası, takip etmek için o kadar çok ve nefis sebepleriniz var ki...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: s.seyma.a


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?