Ömür Boyu Starbucks'tan Her Gün Bedava Kahve Almanın Yolu

Favorilerime
Ekle

Bedava sınırsız kahveye kim hayır diyebilir ki?

Hele ki bir Starbucks bağımlısıysanız ve her gün Starbucks'tan kahve içmeden duramıyorsanız bunun için aylık bir bütçe ayırmak zorunda kaldığınızın ve belki de Ticket/Sodexho kartlarınızı kahve ile bitirdiğinizin farkına varmışsınızdır.

Ama size hayatınızın sonuna kadar her gün Starbucks'tan istediğiniz kahveyi bedavaya almanın bir yolu olduğunu söylesek?

En azından bir adam bunu başarmış durumda. Zeki mi, kurnaz mı, sadece bir suçlu mu yoksa dünyanın en kötü müşterisi mi siz karar verin.

Not: Bu yöntem Türkiye'deki Starbucks mağazalarında geçmiyor. Geçiyor olsaydı bile sakın denemeyiniz. Çünkü bu çok ciddi bir suç.

Starbucks'ı hackleyen adam

Önce adamın hilesinin nasıl afişe olduğunu anlatmakla başlayalım. Amerika'daki bir Starbucks mağazasının çalışanlarından olan Brad Halsey, bir internet sitesinde "berbat restoran müşterileri" isimli forumda başına gelen olayı anlatıyor. "Bir adam her gün Starbucks'a geliyor ve insanı çileden çıkartacak şekilde karışık bir sipariş veriyor. Ayrıca bunu kendine oldukça güvenli bir şekilde, gururla yapıyor" diye başlıyor anlatmaya....

Bugün benim doğum günüm, yarın da, öbür gün de...

http://www.lovelikethislife.com/2012/10/saturday-morning-post-my-birthday.html | lovelikethislife

lovelikethislife

Üstelik yüzsüz yüzsüz önce venti boy karton bardak ile kalem isteyerek siparişini bardağın üzerine kendi yazan bu "berbat müşteri" içtiği tüm bu kahveleri bedavaya getiriyor. İşin heyecanlı ve merak uyandırıcı kısmı şimdi başlıyor, hazır olun.

Çoğu kişinin bildiği üzere kahve zincirinin sadık müşterileri için oluşturduğu Starbucks müşteri kartına sahip herkes doğum günlerinde Starbucks'tan istediği bir kahveyi ücretsiz olarak alabiliyor.

İşte bizim kahve yürekli "berbat müşterimiz" de bunu kendi lehine çevirmek için bu karttan tam 365 tane alıyor ve her birine farklı bir doğum günü tarihi giriyor.

Starbucks çalışanına da telefon uygulamasında bir sorun varmış gibi davranarak her gün bedava doğum günü kahvesini ısrarla istiyor. Dolayısıyla her gün bedava kahvesini böyle paşa paşa alıyor.

Yakında Martin Scorcese filmini çekerse şaşırmayız. The Wolf of Starbucks, neden olmasın?Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?