Şeftalilere Olan Sevgisiyle Bir Anda Dünya Çapında Ünlenen Sevimli Kedi

Favorilerime
Ekle

Geçtiğimiz hafta Twitter'da oldukça eğlenceli ve sevimli bir konu gündem oldu, minik bir kediciğin şeftalilerle olan ilişkisi herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

O gün bugündür ünü tüm dünyaya yayılan, ona ithafen resimleri bile yapılan bu kedi sayesinde, diğer birçok minik dostumuzun da zaafları ortaya çıktı.

Buyursunlar, minik kedi ve şeftalilerin sevimli hikayesine davetlisiniz.

Her şey, Lydia'nın kedisiyle ilgili paylaştığı fotoğraflardan sonra başladı

Gazetecilik yapan ve Amerika'da yaşayan Lydia Coutre geçtiğimiz haftalarda kedisinin ilginç ve sevimli fotoğraflarını Twitter hesabı üzerinden paylaştı ve paylaşımları bir anda tüm dünyaya yayıldı. Bunun nedeniyse kedisinin yalnızca sevimli olması değil aynı zamanda şeftalilere "aşık olmasıydı".

Ozzy isimli kedi, 2014 yılında tanıştığı şeftalilere ilk kokuda aşık olmuş!

Lydia, kedisi Ozzy'nin şeftalilerle iç içe olduğu fotoğraflarını paylaşırken şunları aktararak herkesi şaşırtıyor:

"Ailem kedinin şeftaliye olan düşkünlüğünü 2014’te fark etti. Tam da şeftali zamanıydı. Annem bu aşkın ilk kokuda aşk olduğunu söylüyor."

Şeftalileri yemeye çalışmayan Ozzy, yalnızca onlarla vakit geçirmeyi seviyormuş

Şeftalilerle verdiği pozlarla çok konuşulan kedi bir anda gündem haline gelince Lydia'ya yöneltilen soruların da ardı arkası kesilmedi tabii. Lydia ise kedisinin neden şeftali sevdiğiyle ilgili gelen sorulara ve yapılan çıkarımlara bir bir açıklama getirdi ve açıklamalar geldike olay daha da sevimli ve eğlenceli bir hal haline gelmeye başladı.

"Şeftalileri koruyor ve onlara sarılıyor"

Lydia, Ozzy'nin şeftalileri yemek olarak görmediğini, onları hiç yemeye çalışmadığını söylüyor ve ekliyor: "İsmi ne yazık ki Şeftali değil, Ozzy. O, şeftali yemiyor, sadece şeftalileri koruyor ve onlara sarılıyor."

2014'ten bu yana şeftali görünce ayrılamayan minik kedi, nerede şeftali görse hemen yanına gidiyormuş

Lydia'nın anlattıklarına göre 2014 yılında şeftaliyle tanışmasının ardından Ozzy, onlardan hiç vazgeçememiş. Lydia'nın ailesi de şeftalileri kediden uzak bir noktaya götürmek istemiş. Ancak Ozzy, saklanan şeftalileri de hemen buluyor ve anında onların yanına gidip sarılıyor, hatta onlarla uyuyormuş.

Ozzy'nin kimselere çaktırmadan şeftalilerin yanına gittiğinin kanıtı şöyle sevimli bir fotoğrafı da paylaşmadan olmaz

Sevimli kedi Ozzy, şeftali sevgisiyle bir anda gündem olunca, cevaplar da gecikmedi tabii

Gözlerden kalpler çıkaran şeftali sevgisiyle aşık eden Ozzy, kendisi gibi birçok arkadaşının da fark edilmesini sağladı desek yeri. Lydia'nın bu paylaşımın ardından insanlar kendi sahiplendikleri minik dostların da yaptıklarını da bir bir anlatmaya başladı.

Sadece şeftali değil nektarin de seven bu minik...

Lydia'nın paylaşımının altına gelen mesajlar ve fotoğraflar Ozzy'nin tek olmadığını da gösterdi. Bir Twitter kullanıcısı kedisinin bu sevimli fotoğrafını paylaşarak "Bizimki sadece şeftalilere değil nektarinlere de bayılıyor" derken...

Sahibinin "Ben, bu konuda bizim kediyi tek sanıyordum" dediği bir şeftali seven kedi daha...

Şeftalilerle ilgili ne düşüneceğine tam olarak karar verememiş bu minik

"Aa benimki de şeftalileri çok seviyor" diyen sahibinin objektifinden bu dünya güzeli

Ozzy'nin şeftali sevgisinin ardından çıkan "Yoksa kediler şeftalilere karşı özel bir sevgi mi besliyor?" konusuna hemen farklı meyve ve sebzelere olan sevgileriyle şaşırtan kediler de dahil oldu tabii.

Elmalardan gözünü ayırmayan ama bunu biraz da ilgi görmek istediği için yaptığı her halinden belli olan bu ufaklık

Mandalinalardan bir an olsun ayrılmayan ve onlarla birlikte uyuyan bu kedi

Ve her ananas gördüğünde hemen onunla ilgilenmeye başlayan bu minnoş

twitter

twitter

O zaman kedi sahiplerine soralım, sizin kedinizin şeftalilere ya da farklı bir meyve sebzeye özel bir ilgisi var mı? Sevimli fotoğraflarınızı bekliyoruz.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?