nisan-instagram-hesaplari

Nisan Ayında Takip Edilmesi Gereken 9 Lezzetli Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram'da da en güzel tariflerin, en nefis yemeklerin, en minnoş tatlıların peşinde koştuğumuz yolculuğumuza son hız devam ediyoruz.

Mis kokulu yemeklerine, muhteşem sunumlarına ve nefis fotoğraflarına bayıldığımız bu hesapları hala takip etmiyorsanız şu an, hemen takibe almalısınız. Çünkü bunun için şahane nedenlerimiz var.

1.

A photo posted by Blondiechef (@blondiecheff) on

Neden takip edilmeli: Güne harika bir başlangıç için farklı ve rengarenk kahvaltı önerileri sunan blondiecheff, sağlıklı yiyeceklerden harikalar yaratmakla kalmıyor, gidip gördüğü enfes lezzetleri ve mekanları da paylaşıyor. Nefis sunumları ve fotoğraflarından bahsetmiyoruz bile.

2.

A photo posted by Istanbul (@cookingmood) on

Neden takip edilmeli: Çeşit çeşit cheesecake mi dersin yoksa bol kremalı pastaların görüntüsüyle bile mest olmak mı istersin? İşte bu hesapta hepsini yapabilirsin.

3.

Neden takip edilmeli: Çünkü bu hesaptan nefis kahve kokuları yükseliyor, çünkü bu hesaptaki bardaklar bir başka güzel. Billur Saatçi’nin kahve tutkusunu yansıttığı ve #gununkahvesi etiketiyle paylaştığı her gönderi, bir koşu kahve suyu koydurtuyor.

4.

A photo posted by @berguzar.erden on

Neden takip edilmeli: Birbirinden nefis dondurmalar, mis kokulu ekmekler bu hesabın iki ana güzelliği. Yöresel tarifleri adeta göz bebeği gibi gören Bergüzar, tariflerini de takipçilerinden esirgemiyor. Nefis!

5.

A photo posted by Selensweeties (@selensweeties) on

Neden takip edilmeli: Bu hesap tıpkı adı gibi çok tatlı. Rengarenk meyvelerin gücünden faydalanmayı unutmadan ortaya harika tatlılar çıkaran Selen, beğendiğiniz lezzetlere kendi emeğinizle sahip olun diye tariflerini paylaşmayı da ihmal etmiyor.

6.

Neden takip edilmeli: Bakınca bile kokusunu burnumuzda hissettiğimiz tatlılar sunan bu hesap, çayın kahvenin yanında yiyebileceğimiz nefis kekler, çörekler, kurabiyelerle fikir verirken iştahları da olabildiğine açıyor.

7.

A photo posted by eda ildam (@edaildam) on

Neden takip edilmeli: Çünkü bu hesap gözünüzü, gönlünüzü açıyor. Günün her saati midenizdeki gurultuların sebebi oluyor. Birbirinden özel ve güzel reçetelerini hem sitesinde hem de instagramda paylaşıyor. Naifliği, yaşattığı görsel şölen için bile Eda’nın nefis hesabı takip edilir.

8.

Neden takip edilmeli: Yediğini, içtiğini, yaptığını, gördüğünü büyük bir özen ve nefis fotoğraflarla paylaşan bir hesapla tanıştıralım sizi. Instagram’ı her açışınızda yeni bir bilgi, tarif ve mekan anlatacak size. Bir koşu takip edilmeli.

9.

Neden takip edilmeli: Çalışan bir annenin, gurbetten aynı dili konuştuğu insanlara seslendiği, sıcacık, samimi bir hesap. Hem dünya hem de yöresel tarifleri en ince ayrıntısına kadar anlatıyor, üşenmeyip videoları bile çekiyor. Takipçilerinin sorularına tek tek yanıt veriyor. Anne eli değmiş, daha ne olsun?


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Deniz C Gürsoy19 Nisan 2016 01:57
askvetereyagı
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?