Gideceğiniz Her Yere Pizzanızı Götürmenizi Sağlayan Kolye Pizzalık

Favorilerime
Ekle

Pizza.

İnsanlığın en çok sevdiği yiyeceklerden biri. Instagram'a en çok fotoğrafı atılan yiyecek olması bile kanıtlıyor belki bunu. Milyon çeşidi var. Dünyanın her yerinde yeniyor. Akşamdan pizza kaldığında ısıtıp yemek için bile pizza sipariş eden var. Ayrıca milyonlarca insan kendi pizza tarifini gerçekleştirmek için mutfağa giriyor. Burayı Orhun Kitabeleri uzunluğunda pizza övgüleriyle doldururuz ama özetle, pizzayı çok seven insanlar dünyayı ele geçirmek istese yaklaşık 2 dakika falan sürer.

Biz kolye pizzalık dedik ama resmi adı "Taşınabilir Pizza Aparatı", bu dünyayı 2 dakikada ele geçirebilecek arkadaşlar için yapılmış. Zihni sinir icatlar başlığı altında incelenmesine ramak kalmış gibi duruyor biliyoruz ama biraz düşününce mantıklı.

pizza-dilim-2

Neden mi?

Şu ana kadar pizzayı yalnızca ya evde ya da bir mekanda yiyorduk. Düşünün hayatınızda hiç yolda yürürken pizza yediniz mi ya da okul bahçesinde bir dilim pizzayla kendiniz ödüllendirdiniz mi? Hayır. Ama bu pizza kolyelikle artık mümkün. Pizza kolyelik deyince böyle bir ağızda kekremsi tat oluyor ama onu çok şaapmayın artık.

Neyse.

Bu gümüş olmayan kolyenin fiyatı 8 dolarmış. Tabii ki de henüz Türkiye'de satışa sunulmamış. Lakin "İyiymiş, alırız bunu biz" diyorsanız, bir 500 tane falan sipariş veresimiz var.

Ne dersiniz?Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?