balik-etli-kadinin-cevabi

Kocasının Yanına Yakışmadığını Söyleyenlere Harika Bir Cevap Veren Kadın

Favorilerime
Ekle

Jenna Kutcher, 11 yıllık evli, başarılı ve sağlıklı bir kadın.

Hem fotoğrafçı hem de blogger olan Jenna'nın Instagram'da da hatırı sayılır bir takipçi kitlesi var.

Instagram profilinde sık sık fitness eğitmeni olan kocasıyla olan fotoğraflarını paylaşan Jenna öyle çok "Bu adam seni nasıl seçti?", "O senden daha iyilerini hak ediyor" gibi mesajlar almaya başlıyor ki sonunda dayanamıyor ve herkese ders olacak bir paylaşım yaparak alkışları topluyor.

Buyursunlar.

"Sen bu kilolu halinle bu yakışıklı kocayı nasıl kaptın?" sorularından bıkan bir kadın

Jenna ve Drew Kutcher 11 yıllık evli ve birbirlerine her gün daha çok aşık olan bir çift. Sosyal medya hesaplarından da bu büyük aşklarını yansıtan birçok fotoğraf da paylaşmaktan hiç çekinmiyorlar. Ama maalesef herkes onlara aynı sevgiyle yaklaşmıyor.

Bunun sebebi Jenna'yı dış görünüşüyle yargılamaları ve balık etli vücudu yüzünden kocasını hak etmediğini düşünmeleri. Zira Jenna kıvrımlı bir vücuda sahipken kocası kaslı ve sportif bir vücuda sahip olan bir fitness eğitmeni.

Sürekli onu eleştirenlerden, kilolarından dolayı onu yerden yere vuranlardan onlarca mesaj ve yorum alan Jenna bir gün dayanamıyor ve herkesin kulağına küpe olacak bir yazı yayınlıyor.

Direkt onun yazısından alıntılıyoruz.

"Bu adam son on yıldır vücudumdaki her kıvrımı, her çukuru, her sivilceyi, her kiloyu sevdi "

"Az önce biri bana mesaj attı ve kocam kadar yakışıklı bir adamı nasıl kaptığımı sordu. Açıkçası şaşırdım.

Bu adam son on yıldır vücudumdaki her kıvrımı, her çukuru, her sivilceyi, her kiloyu sevdi ve ben öyle düşünmediğim zamanlarda bile bana her zaman ne kadar güzel olduğumu hatırlattı.

Bir zamanlar vücudumla ilgili yaşadığım özgüvensizlikler genelde 'bay baklava kaslıyla' evli olmamla alakalıydı. O neden benim gibi balık etli bir kadınla beraberdi ki? Kafamda senaryolar yazdıkça kendimi değersiz hissediyor, zayıf olmadığım için onu hak etmediğimi düşünüyordum."

"Ben vücudumdan çok daha fazlasıyım, o da öyle, siz de öylesiniz."

"Evet, baldırlarım birbirine değiyor, kollarım kalın, kalçam büyük ama ona göre beni sevmesi için daha birçok neden var ve ben de tüm bunların üstesinden gelebilecek adamı seçtim.

Ben vücudumdan çok daha fazlasıyım, o da öyle, siz de öylesiniz. Gerçek aşk beden ölçüsüyle ölçülmez diyorsanız bu paylaşımı beğenmeyi unutmayın."

instagram

instagram

Siz Jenna'nın bu cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz?


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?