Senden Dürümüm Olsun İstiyorum Diyen Çiftin Hayli Duygusal Fotoğraf Çekiminden 13 Kare

yemek.com
Duygu Arslan
Sevdiğim insanlara "annesinin balı" diye hitap ederim.
Duygu Arslan
253431 takipçi1756 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Ekim 18, 2016
YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 14
Zeynep Çetin
Haziran 2
YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 9

Dürümü çok seviyorsunuz biliyoruz. Ama durum şu ki dürümü sizden daha çok seven insanlar var dünyada, mesela az sonra size anlatacağımız dürümü çocukları yerine koyan genç çift gibi..

Daha önce size internetteki evlilik fotoğraflarından bunalıp dürümle evlenen adamın hikayesinden bahsetmiştik. Bu çılgın adamın pabucunu dama atacak çiçeği burnunda yeni çiftimiz ise mutlu aile tablolarını tescillemek için kamera karşısına geçmişler. Fotoğraflarda birbirlerinin gözlerinin içine aşkla bakıyorlar, yeni doğmuş bebeklerini ise şefkatle kucaklıyorlar.

Ama bir farkla, tatlılıktan yenecek bebekleri gerçekten de afiyetle yenilebilecek bir şey: Burrito yani bildiğiniz dürüm.

Çiftimize bir folyoda kocayın inşallah derken bebek dürümümüze Allah analı babalı büyütsün diyor ve sizi bu duygusal fotoğraflarla başbaşa bırakıyoruz.

Not: Fotoğraflardaki modeller aslında aynı zamanda çok yakın arkadaş olan iki Amerikan komedyen. Yani gördüğünüz Three Makes Burrito isimli projeleri için yaptıkları parodi bir fotoğraf çekimi. Neyle dalga geçtiklerini anlamak ise çok zor değil

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

boredpanda

boredpanda

Hoş geldin dürüm bebek!

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?