cheeto

Sahiplendiği Kedi Sayesinde Hayatı Değişen Fotoğrafçıdan 16 Gurme Kare

Favorilerime
Ekle

Bazen hayatınıza biri girer ve sizi daha iyi, daha mutlu biri yapar, hayatınızın kökünden değişmesini sağlar. Bazen bu biri dediğimiz ise karşılıksız sevgilerin en güzelini yaşatan hayvanlardır. Çünkü onların verdiği sevgi ve mutluluğun benzerini hayatınız boyunca hiçbir yerde bulamayacağınızı onunla ilk karşılaştığınız anda anlarsınız. Artık hayat bir panayıra dönüşmüştür sizin için ve eski hayatınıza dönmek hiç istemezsiniz.

Şimdi size tanıtacağımız fotoğrafçının da hikayesi tam olarak böyle. Hiç kimseyi tanımadığı bir şehre taşınan dostumuz kısa süreli bir depresyona girmişken ve kendini yapayalnız hissederken karşısına dünyalar güzeli bir kedi çıkıyor. Princess Cheeto adını verdiği bu kediyi sahiplenen fotoğrafçı onun sayesinde yeni bir başlangıç yaparak kendine harika bir hayat kuruyor.

Onu bulduğu günden beri en iyi arkadaşı olan Princess Cheeto ile bir fotoğraf projesi başlatıyor fotoğrafçı. Ve sonra bu fotoğrafları açtığı Instagram hesabında paylaşmaya başlıyor ve prenses kedimiz bir anda ünlü oluyor.

İşte gurme miyav Princess Cheeto'nun fantastik maceraları...

1.

2.

3.

4.

5.

6.

princess-cheeto6

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?