mighty-mug-devrilmez-bardak

İstiyorum: Ne Yaparsan Yap Devrilmeyen Bardak Mighty Mug

Favorilerime
Ekle

Ofis ya da okul ortamında her sene üzerine çay ya da kahve dökülmesi nedeniyle telef olan klavyeler, raporlar ve ödevler ve onların üzerindeki çay ve kahve desenli haritalar sizi nasıl kahrediyor, sizi nasıl üzüntülere gark ediyor biliyoruz.

Aslında sadece biz değil, birileri daha biliyormuş.

Devrilmeyen Bardak

Yukarıdaki sahne hepimizin başına gelen, her bardağın kaderi olan olay.

Geliştirilmesi üç yılı bulan ve Smartgrip adını verdikleri nefis bir teknolojiye sahip olan Mighty Mug ismi verilen canavar kupa ise devrilmiyor. Ne kadar dikkatsiz olursak olalım, o gün istediğimiz kadar "bugün bütün sakarlığım üstümde :/" durumu olursa olsun Mighty Mug sizi anlıyor, sizi düşünüyor ve devrilmiyor.

deviremezsin

Mighty Mug, düz bir zemine konduğu anda tabanındaki hava kilidi sayesinde zemine kendini sabitliyor. Devrilmediğini kanıtlamak için buzdolabının kapısına yere paralel yerleştiren, arabasının kaputuna koyan ve gaza basan bile olmuş. Mighty Mug'ın o zeminden kalkmasının tek yolu gövdesinden ve yukarı doğru dik bir şekilde kaldırılması.

Mighty Mug'ın farklı büyüklüklerde plastik, paslanmaz ve şeffaf versiyonları var.

Yemek.com olarak Mighty Mug'ı istiyoruz. Siz de istiyorsanız Mighty Mug'ın Kickstarter sayfasına göz atabilirsiniz.

Daha fazla etkilenmek isteyenleri ise Mighty Mug'ın aşağıdaki videosuna alalım diyoruz.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

2

dahidukkan31 Ocak 2018 10:46
Gerçekten harika bir ürün, düz bir zemine koyun kendinden zemine tutunacaktır, migty mug, koyduktan sonra güzel güzel tokatlayın düşmecektir. Patentli smart grip teknolojisine sahip mighty mug şimdi dahidükkan'da şu linkten ulaşabilirsiniz. : https://dahidukkan.com/u/termos-bardak-devrilmez-mighty-mug-go/
Yanıtla
Selin22 Haziran 2015 16:06
Devrilmeyen Mugım geldi harbiden devrilmiyor :)
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?