kokteyl-bar-manset

Alkolün İçilmeyip Duman Duman Koklandığı Bir Değişik Bar

Favorilerime
Ekle

"Abi bırak içmeyi kokladığı an kafa oluyor bu" diye bahsedilen arkadaşları biliyorsunuz. Hemen hemen her grupta vardır. Daha böyle bardağı görür görmez başlar kafası güzelleşmeye, bir bardak içer, geçmişler olsun. Gerisi uçuyoruz ne güzel kamikaze. İşte bu arkadaşlar büyümüş ve bir bar açmış.

Alcoholic Architecture.

Londra'da, alkolün direkt koklanabildiği, bir acayip bar. Alkol deyince öyle iki şişe biranın, iki deli tarafından çakmak tutup yakılması değil elbet. Genel olarak kokteyl kokluyorlar. Daha doğrusu koklayacaklar. Önümüzdeki ay açılacak.

Alcoholic Architecture, Borough Market'te. Londra'nın mutfak anlamında hemen hemen her şeyi bulabileceğiniz en güzel yerlerinden birinde.

Aşağıda fotoğraflarından da görebileceğiniz üzere, bir kazanın başında bekleyip de koklamıyorlar. Gerçekten farklı bir deneyim. 50 dakika sürüyor ve bu esnada bir yandan yürüyorlar, bir yandan sohbet ediyorlar.

Dediğimiz gibi önümüzdeki ay açılacak Alcoholic Architecture. Yeme içme konusunda farklı şeylerin peşinde olanlar için şurada siteleri var. Daha fazla bilgi edinebilirler.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?