Alternatif Bünyeleri Tıka Basa Doyuracak Spotify Listesi Geldi: Turkish Pizza

yemek.com
Duygu Arslan
Sevdiğim insanlara "annesinin balı" diye hitap ederim.
Duygu Arslan
253434 takipçi1755 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Mayıs 20
YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 9
Zeynep Çetin
Ekim 18, 2016
YENİ
Duygu Arslan
Haziran 10

Şimdi şöyle gözlerinizi kapatın, kendinizi Galata'da bir evde hayal edin. Camdan Galata Kulesi'ni tüm ihtişamıyla gören, geniş salonlu, yüksek tavanlı bir evdesiniz.

Koltuklarda, yerde minderlerin üzerinde arkadaşlarınızla oturmuşsunuz, bir yandan bir şeyler yiyor, içiyor; bir yandan da çalan gitarların tınısını, yüreğinize yüreğinize isabet eden şarkıların sözlerini dinliyor, kış güneşinin aydınlattığı huzur ve mutlulukla dolu turuncu bir akşamüstü geçiriyorsunuz.

wifflegif

wifflegif

İşte o akşamüstünü muhteşem yapan şarkılar bir Spotify listesinde toplansa nasıl olur dedik; Türk alternatif/indie camiasının en yetenekli, en şahsına münhasır, yaptıkları müzikle her yerde göğsümüzü kabartan isimlerini bir araya getirdik.

Listede Kalben, The Away Days, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Son Feci Bisiklet gibi son dönemin en orijinal isimleri de var; MFÖ, Bülent Ortaçgil, Yavuz Çetin gibi tüm zamanların en iyileri de...

Öyleyse buyurun, karşınızda Yemek.com Spotify derlemesiyle Türk alternatif/indie müziğin en nadide şarkıları...

Not: Bu arada Yemek.com ekibinin her hafta yeni bir playlist yüklediği Spotify hesabını takip etmeyi unutmayın, sürprizlerimizden mahrum kalmayın!

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?