Alternatif Bünyeleri Tıka Basa Doyuracak Spotify Listesi Geldi: Turkish Pizza

yemek.com
Duygu Arslan
Sevdiğim insanlara "annesinin balı" diye hitap ederim.
Duygu Arslan
253419 takipçi1767 içerik

Sıkça Yenen Konular

Yemek.com
Ocak 17, 2018
Zeynep Çetin
Ekim 28
YENİ
4.5
Sütaş
Kasım 26
15 dakika
Ufuk Utaş
Kasım 19, 2014

Şimdi şöyle gözlerinizi kapatın, kendinizi Galata'da bir evde hayal edin. Camdan Galata Kulesi'ni tüm ihtişamıyla gören, geniş salonlu, yüksek tavanlı bir evdesiniz.

Koltuklarda, yerde minderlerin üzerinde arkadaşlarınızla oturmuşsunuz, bir yandan bir şeyler yiyor, içiyor; bir yandan da çalan gitarların tınısını, yüreğinize yüreğinize isabet eden şarkıların sözlerini dinliyor, kış güneşinin aydınlattığı huzur ve mutlulukla dolu turuncu bir akşamüstü geçiriyorsunuz.

wifflegif

wifflegif

İşte o akşamüstünü muhteşem yapan şarkılar bir Spotify listesinde toplansa nasıl olur dedik; Türk alternatif/indie camiasının en yetenekli, en şahsına münhasır, yaptıkları müzikle her yerde göğsümüzü kabartan isimlerini bir araya getirdik.

Listede Kalben, The Away Days, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Son Feci Bisiklet gibi son dönemin en orijinal isimleri de var; MFÖ, Bülent Ortaçgil, Yavuz Çetin gibi tüm zamanların en iyileri de...

Öyleyse buyurun, karşınızda Yemek.com Spotify derlemesiyle Türk alternatif/indie müziğin en nadide şarkıları...

Not: Bu arada Yemek.com ekibinin her hafta yeni bir playlist yüklediği Spotify hesabını takip etmeyi unutmayın, sürprizlerimizden mahrum kalmayın!

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?