idil-tatari-youtube-mis

2016'nın İzlerken Mutfağa Koşturan En Takip Edilesi 12 Yerli YouTube Yemek Kanalı

Favorilerime
Ekle

2016'nın bitmesine şunun şurasında ne kaldı?

Şöyle bir dönüp baktığımızda bu yıl da sizlerle birlikte bol bol yedik, çokça şaşırdık, yepyeni şeyler öğrendik, dünyayı birlikte keşfettik.

Bunu yaparken sadece yazıya dökmek olmazdı, YouTube kanalımızda da sizinle sık sık bir araya geldik, birlikte nefis tariflere imza attık. Tabii koca bir sene sadece kendi yaptıklarımızla değil, birçok güzel insanın işleriyle gurur duyduk, iştahlandık. Elbette gönül ister ki Türkiye'de çok daha fazla sayıda, nefis ve başarılı işlere imza atan yemek kanalları olsun. Umarız ki yeni yılda bu dileğimiz de gerçekleşir.

Sözün kısası, istedik ki 2016 yılı boyunca izlerken midemizden yükselen seslere engel olamadığımız, iştahımıza iştah katan, takip edilesi, bol yemekli Youtube kanallarını sizinle paylaşalım. Siz de hala takip etmiyorsanız 2017 gelmeden hemen takibe alın.

Ülkemiz ve hepimiz için, hatta tüm dünya için pek de sevimli hadiseler yaşanmayan 2016'yı bir an önce bitip gitmesi ve şans, bolluk, bereket, başarı, mutluluk ve güzellik dolu yepyeni bir yılın gelmesi dileklerimizle...

Küçük bir not: Sizin de "Benim takip ettiğim şöyle bir YouTube yemek kanalı var, enfestir" dediğiniz kanallar varsa bize mutlaka yorum olarak yazın.

Buluşma noktamızı merak edenlere: Yemek.com

YouTube kanalımızda da sizlerle sık sık bir araya geliyoruz, şaşırtıcı, orijinal ve pratik birçok tariflere imza atıyoruz dedik, bilmeyenler için nerede buluştuğumuzu da söylemeden başlamayalım istedik.?

Bugüne kadar yayınladığımız 300'e yakın videoyu ve daha nicelerini izlemek için sayısı 70 bini geçen abonelerimiz arasına katılabilirsiniz.

Her hafta yayınladığımız pek orijinal yemek tarifi videolarımızı kaçırmamak için: Yemek.com YouTube Kanalı

Yemek sizin için de bir tutkuysa: İdil Tatari

İdil Tatari'nin 2016'nın en iyi Youtube yemek kanallarından birine imza attığına katılmayan yoktur. Pratik ve lezzetli yemek tarifleri, mutfakta hatta tüm evde hayat kolaylaştıran ipuçları, tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de akıllardaki soruların bir bir cevap bulduğu soru-cevap videoları... 450 bine yaklaşan takipçi sayısı ve haftada 5 gün yayınladığı 400'ü geçik videosuyla bu kanal, bir harika!

Evet, abone olmak için daha fazla vakit kaybetmek hata olur: İdil Tatari YouTube Kanalı

Pratikliğin, lezzetin video hali: Kevser'in Mutfağı

Kevser'in mutfağı, YouTube yemek kanalları içinde hatırı sayılır yeri olanlardan. Neden bu kadar seviliyor, neden abone olalım gibi sorular varsa aklınızda, hemen cevaplayalım. Çünkü Kevser, tam bir yemek aşığı, düşünün 29 saniyede ortaya efsane atıştırmalıklar çıkarmışlığı var.

Kekinden çorbasına, ana yemeğinden ara sıcağına, aklınıza gelebilecek tüm yemeklerin hazır edildiği 250'nin üzerinde video bulabileceğiniz bu kanalın abone sayısı ise 50 binin üzerinde.

Siz de takipçileri arasına girmek isterseniz: Kevserin Mutfağı Yemek Tarifleri YouTube Kanalı

Spor ve yemek vazgeçilmezinse: Fit Yemek

Kilo almak isteyenlerden tutun da kilo vermek isteyenlere, kaslarını güçlendirmek için spor salonunda ter dökenlere, fazla yağlarından kurtulmak için canla başla çalışanlara... Kısacası, spor ve yemek vazgeçilmezi olan herkese hitap ediyor Fit Yemek.

Tarifleriyle sağlığa koşuyor, önerileriyle yaptığınız sporu daha verimli bir hale getirebiliyorsunuz mesela. Abone sayısı 30 bini geçen kanal, 100'den fazla videosuyla mutfakları bolca proteinle doldurdu bile.

Sen de bu lezzetlerden geri kalmak istemezsen hemen şöyle alalım: Fit Yemek YouTube Kanalı

Çünkü annelerin önerileri değerlidir: İki Anne Bir Mutfak

Bir YouTube kanalı düşünün, 24 binden fazla abonesiyle hamile beslenmesinden bebek beslenmesine, bebeğe yapılabilecek ilk yardım uygulamalarından puset seçimine kadar birçok konuda 370'ten fazla videosunu paylaşıyor.

Anne adaylarının ve yeni anne olanların gözdesi kanala bir an önce abone olmak isyenleri böyle alabiliriz: İki Anne Bir Mutfak YouTube Kanalı

YouTube'ta da takip etmeden olmaz: Ayşe Tolga İyi Yaşam

Ekranlardan severek takip ettiğimiz, hepimizin pek bir yakından tanıdığı Ayşe Tolga'yı YouTube'taki nefis kanalından da takip etmeden olmaz.

Üstelik sadece yemek tarifleriyle sınırlı kalmayacak, sağlıklı yaşamdan güzelliğe kadar birçok konuda tüyolar alacak, bilgilenecek, eğleneceksiniz.

30 binden fazla abonesi ve şu ana kadar yayınlanmış 180'den fazla videosuyla bu kanal bir gün daha kaçırılmayacak kadar lezzetli: Ayşe Tolga İyi Yaşam YouTube Kanalı

Sadece tarifle yetinemem diyenlere: İrem Guzey

İrem Güzey, kanalında sadece nefis tariflerine yer vermiyor, aynı zamanda güzellikten sağlığa, evde ellerinizle yapabileceğiniz çalışmalardan alışverişe kadar birçok konuda fikirlerini paylaşıyor, bol bol ilham veriyor. Üstelik bunları 24 binden fazla takipçisiyle paylaşıyor.

Şimdiye kadar 100'den fazla video paylaşan bu nefis kanala abone olmak için: İrem Guzey YouTube Kanalı

En tanıdıklarınızdan: Dilara Koçak

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Dilara Koçak'ı tanımayan çok az kişi vardır sanıyoruz. Kendisini televizyon ekranlarından görmeye alışık takipçileri, şu an onun beslenme tavsiyelerine ve sağlık dolu tariflerine 600'den fazla videosu bulunan YouTube kanalı üzerinden kolayca ulaşabiliyor.

Dile kolay, neredeyse 20 bin abonesi var kanalın. Siz de onlardan biri olmak isterseniz hemen şöylece alabiliriz: Dilara Koçak YouTube Kanalı

Üzerinden sağlık akan lezzetli tarifler için: Ecem Eats

12 binden fazla abonesi ve şimdilik 30'dan fazla videosuyla Ecem, yiyecek alışverişi deneyimlerini ve üzerinden sağlık akan lezzetli tariflerini paylaşıyor.

Kolay kurabiyeler, enerji barları, vegan çorbaları bu kanalda bulabileceklerinizden sadece birkaçı.

E hadi o zaman buyursunlar: Ecem Eats YouTube Kanalı

Çünkü yemek yapmak çokça eğlenmek demektir: Pişirmece

Bu kanal, yemek tariflerini en eğlenceli şekilde takipçileriyle buluşturuyor. Bugüne kadar 8 binden fazla abonesiyle 70'yi geçik videoda buluşan Özgen ve Serhan Demirkoparan'dan ilk kez şu an haberdar olanlardansanız hemen söyleyelim, 2017 gelmeden kanalın müptelası olacaksınız.

Onlara nereden ulaşabilirim derseniz hemen böyle gelin deriz: pişirmece Youtube Kanalı

Şipşak yapacak nefis tarifler mi aramıştınız: Merlin Mutfakta

Merlin, kendi deyimiyle "şipşak" tarifler yapma konusunda hem çok istekli hem de çok başarılı. Bu yıl içinde açtığı, daha çiçeği burnunda YouTube kanalı şimdiden 2 binden fazla aboneye sahip.

Şu ana kadar yayınladığı 40'ın üstünde videosunu izlemek, gelecek nefis videolarından haberdar olmak isteyenlerse hemen buraya: Merlin Mutfakta YouTube Kanalı

Mutfakta fark yaratmalı: Melis'in Mutfağı

Aklınıza gelip gelebilecek tüm yemeklerin daha pratik ve daha lezzetli hallerini bu kanalda bulabilirsiniz. 1000'i aşan abonesi ve 130'u geçen videosuyla Melis, bu konuda size yardımcı olmaya hazır.

Sadece görüntüsüne bile dakikalarca dalıp gideceğiniz, sonra da bir güzel afiyetle yiyeceğiniz tarifleri daha fazla kaçırmamak için: Melis'in Mutfağı YouTube Kanalı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

5

Sevinç Arslantürk13 Kasım 2019 03:00
YEMEKS adlı kanalda var . Pratik tariflerini seviyorum
Yanıtla
telvesiz12 Temmuz 2017 01:00
https://www.youtube.com/channel/UCpuFJYXiVHtCQq1iY8pTnYg bu kanalın tariflerine bayılıyorum. Çok içten vé bizden geliyor bana
Yanıtla
Burcu Temiz10 Mayıs 2017 17:21
Aşk ve Tereyağı var <3
Yanıtla
mutfaktaneleroluyor17 Ocak 2017 12:06
Yemeğin Gücü Adına - Gizem Sağmanlı diye bir kanal keşfettim, daha çok yeni ama son dönemlerde aktif olarak video da yüklüyor. Özellikle yemek fotoğrafları bence çok iyi, değişik bir tarzı var :) İki tarifi de denedim, ölçüler tam gerçekten.
Yanıtla
Nur Tokkacı17 Aralık 2016 18:58
Leyla ile yemek saati Var leyla hanima c ok güzel yemekler yapıyor tavsiye ederim
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?