Tüm Sevdiklerinizi Toplayın Hadi, Eğlence Dolu Spotify Listemiz Geldi: Ev Partisi

Favorilerime
Ekle

Bugün günlerden cuma. Çok beklediğimiz, iple çektiğimiz hafta sonu ufukta göründü bile. Cuma akşamı planları bir bir yapılmaya başlandı. Kimi dışarı çıkıp eğlenip, dans etme peşinde, kimisi sinemaya, tiyatroya, yemeğe gitmeye karar verdi. Telefonu açmayıp kendini kapatanlar, şehirden çoktan uzaklaşanlarımız da mevcut. Ama en güzeli sevdiklerinle bir arada olmak! Bizim planlarımız tam olarak bu yönde. Tüm sevdiklerimizi eve topluyor, bir sürü abur cubur yiyip, eğlencenin, sohbetin dibine vuruyoruz. Danssız olur mu hiç? Olmaz!

Arkada da hafif hafif dans ettirecek nefis şarkılar çalsın istedik. Bu şarkılar gecenin bir yarısı komşunuzun sizi ev sahibine şikayet etmesiyle sonuçlanmayacak üstelik. Hepsi tam kıvamında şarkılar. Çalma listemiz bile hazırsa, telefonlar ellere alınsın, tüm arkadaşlara ''Akşam evde partiliyoruz'' mesajı atılsın.

Hadi öyleyse, cuma gecesi başlasın. Karşınızda: Ev Partisi!

Biz gelecek hafta yepyeni bir çalma listemizle daha sizi Yemek.com Spotify hesabında bekliyor olacağız. Takipte kalınDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?