Kızına Çikolata Yedirdiği İçin Linç Edilen Dünyaca Ünlü İsim Kelly Clarkson

Favorilerime
Ekle

Toplumun gözü önünde bir isim olmak da zor derler, anne olmak da... İkisi bir araya gelinceyse işler bazen tam anlamıyla karışabiliyormuş.

Tüm dünyadan milyonlarca hayranı olan bir kadın, Kelly Clarkson, geçtiğimiz haftalarda belki de hiç beklemediği bir tepkiyle, hatta linçle karşı karşıya kaldı. Üstelik bu lincin konusu onun oyunculuğu, şarkıcılığı ya da yaptığı herhangi bir iş değil, çocuğunun beslenmesi ve onun anneliğiydi.

Oldukça hassas konular bir araya gelince ortalığın bayram yerine dönmesi, her ağızdan bir ses çıkması da kaçınılmaz oldu tabii. Ancak tepkiler öyle bir sertleşti ki durum nereye gidiyor diye birçok insanın gözü Kelly Clarkson'ın üzerine çevrildi.

Buyurunuz, hayretle takip ediyoruz.

Her şey, Kelly Clarkson'ın kızına ilk kez çikolata yedirdiğini söylemesiyle başladı

Kelly Clarkson, dünyaca ünlü bir şarkıcı ve oyuncu. Haliyle, diğer birçok ünlü isim gibi gözler sürekli onun üzerinde, her an her yaptığınızı takip eden binlerce hayranı ve tabii ki nefret edeni var. Buraya kadar her şey kabul edilebilir.

Ancak başına öyle ilginç bir olay geldi ki tüm dünyanın gözleri onun üzerine çevrildi. Her şey, Kelly Clarkson'ın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile başladı. Videoda minik kızı, hepimizin bildiği o sürülebilir çikolatalarla kaplı bir dilim ekmek yiyordu.

Kelly Clarkson, bu videoyu paylaşırken altına düştüğü notta da kızı River'ın yediği bu çikolatalı ekmeğin onun ilk çikolata deneyimi olduğunu söylüyordu. Yani Kelly Clarkson 2 yaşındaki kızına o güne dek hiç çikolata yedirmemişti ancak o gün küçük bir kaçamak yapmasına izin vermiş, minik kızını çikolata ile tanıştırmıştı...

Gelin görün ki River Rose adlı bu dünyalar tatlısı kızın henüz 2 yaşında olmasına rağmen çikolata yemesi büyük bir tepkiyle karşılandı...

Gelen tepkiler bir anda tüm dünyayı şaşırttı

http://stellar.ie

http://stellar.ie

Kelly Clarkson'ın, belki de gelecekte kızına bir anı olarak göstermek istediği bu video, bir anda tepki yağmuruna tutuldu. Hemen her yerde karşımıza çıkan bu çikolataların kanser yaptığını söyleyen de vardı, küçücük bir çocuğun çikolata yemesine nasıl izin verdiğini bir türlü anlayamadığını söyleyip eleştirenler de...

Kelly Clarkson'ın dünya çapında bir isim olması işleri daha da ilginçleştirdi tabii. Onun tüm annelere örnek olması gerektiğini, sadece bunun için bile çocuğuna asla böyle şeyler yedirmemesi gerektiğini düşünenler de oldu. Elbette insanların düşüncelerini paylaşmaları gayet doğaldı ama olay bir anda büyüyüp daha sert tepkiler gelmeye başlayınca Kelly Clarkson neredeyse linç edildi desek yeri.

Bu hareketi nedeniyle kızının Kelly Clarkson'ın elinden alınması ve sosyal hizmetlere verilmesi gerektiğini söyleyenler, koruyucu bir aile tarafından bakılmasının daha doğru olacağını düşünenler, çocuğunu bu şekilde besleyerek onu bilinçli olarak zehirlediğini iddia edenler bile vardı. Elbette hakaretler de başını alıp gitti...

Hal böyle olunca, Kelly Clarkson'ın daha fazla yıpranmasını istemeyen hayranları da devreye girdi ve ona destek mesajları atmaya başladı. Bunu neredeyse her anne babanın yaptığını, çok doğru olmasa bile bu denli abartılmasına gerek olmadığını söyleyenler durumu yatıştırmaya çalıştı.

Şimdilik olay yavaş yavaş gündemden düştü ve taraflar sakinleşti. Ama Kelly Clarkson adına böyle bir suçlama resmi olarak yapılırsa sonu ne olur, henüz bilinmiyor.

Peki ya siz, bu konuda ne düşünüyorsunuz? Çocuğunuza çikolata yedirir misiniz ya da yediren birini gördüğünüzde tepkiniz ne olur?


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Ali Vural6 Ağustos 2017 12:23
Sapık mı la bunlar?
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?