Kendisine Yemek Yapmadığı İçin Eski Erkek Arkadaşını Bıçaklayan Kadın

yemek.com
Zeynep Çetin
Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlendiririm.
Zeynep Çetin
238157 takipçi1871 içerik

Sıkça Yenen Konular

Öznur Doğan
Haziran 24, 2015
Öznur Doğan
Ocak 21, 2015
Zeynep Çetin
Ekim 18, 2016
Vestel
Ocak 2

Aranızda mutlaka hatırlayanlar olacaktır, daha önce de buna çok benzer bir durum yaşanmış, bir kadın kendisine hiç patates kızartması bırakmadığı için erkek arkadaşını bıçaklamış ve hem hapis hem de para cezasına çarptırılmıştı.

Biz daha bu olayı unutmamışken benzer bir olay yine yaşandı.

Tamam yemek yemek şahane şey, nefis şey ama bir yemek için de insan insana bunu yapar mı canım demekten kendimizi alamıyor ve doğrudan konuya geçiyoruz.

Buyursunlar...

Aslında genç kadın için gün çok sıradan başlamıştı...

Amerika Birleşik Devletleri'nin Nashville şehrinde yaşayan Stranesha Buford, 29 yaşında genç bir kadın. Eski erkek arkadaşıyla görüşmeye karar vermesiyle gelişen olaylarsa oldukça inanılmaz.

Stranesha Buford, eskiden erkek arkadaşı olan ve ayrıldıktan sonra da görüşmeye devam ettiği genç adamla bir akşam yemeği yemek istiyor ve ondan akşam yemeğinde kendisi için yemek yapmasını istiyor.

Eski erkek arkadaşının ona yemek yapmayı reddetmesi üzerineyse olanlar oldu

Akşam olup da ikili bir araya geldiğinde, Stranesha Buford, eski erkek arkadaşının ona yemek hazırlamadığını görüyor. "Açlıktan gözü dönmek" deyimini neredeyse birebir yaşatan bu kadın, önce eline bir bardak alıyor ve genç adamı darp ediyor. Bu bardak darbesinden kurtulan adamsa ne yazık ki çok daha kötü bir sürprizle karşılaşıyor.

Buford, sinirini alamamış olacak ki bardağın ardından bir de mutfak bıçağını eline geçiriyor ve genç adamı sırtından bıçaklıyor. Arkasından bıçak darbeleri alan adam, bir yakını yardıma gelene dek bu şekilde durmak zorunda kaldığını da ekliyor.

Stranesha Buford, şimdi hapishanede ve öldürücü silahla saldırı suçundan yargılanıyor

fox17

fox17

Bu trajik olayların ardından neyse ki genç adam hayatta kalıyor. Tüm bunları çok aç olduğu için bir anlık kızgınlıkla yaptığını iddia eden Stranesha Buford ise 35 bin dolarlık kefaletle hapishanede tutuluyor ve davası devam ediyor. Genç kadın, öldürücü silahla saldırı suçuyla yargılanıyor.

Kaynak: Fox17

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

0 yorum yapılmış
Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?