TARİF / YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Bu Toprakların Tınısını Bardağa Dolduran Spotify Listesi Geldi: Vur Çayın Demine

yemek.com
Fırından yeni çıkmış mozzarella peyniri, ızgara bonfilenin üstünde uzanan karamelize soğan kadar lezzetli şeyler yazmak isterdim.

Sıkça Yenen Konular

Bizi yakından takip edenler bilir. Biz bu aralar mutfakta müzik dinlemeden yemek yapamaz olduk. Spotify ile iş birliğiyle yaptığımız listelerimizi her hafta sizlerle buluşturduk, buluşturmaya da devam ediyoruz.

Şu ana kadar sizler için hazırladığımız listelere göz atmak istiyorsanız, sizi şöyle alalım: Yemek.com Spotify Listeleri

Bu hafta, bu toprakların tınısını yakaladık ve yanına çay koyduk. Yüzlerce yıldır kültürümüzün, aşklarımızın, sevdalarımızın, acılarımızın, ayrılıklarımızın hikayesini dinlediğimiz ve herkesi etkilemeyi başaran türkülerimizi aldık yanımıza.

tumblr

tumblr

Bu kadar giriş yaptıktan sonra, sözün büyüğünü türkülerimize bırakalım. Ondan büyüğünü söyleyemeyiz zaten. Bildiğiniz üzere, listelerimizin her birini Yemek.com ekibinden biri yapıyor. Naçizane onun zevkini dinliyorsunuz. Bu liste de bendeniz Ufuk Utaş'tan geliyor. Umarım beğenirsiniz: Vur Çayın Demine

Artık türkülerimiz de gelmişken, bize daha fazla söz düşmez. Koyun çay suyunu, bu toprakların sesini dinleyin.

Kendinize iyi bakın.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?