MENÜ

Yemek.com

YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Türkiye'nin İlk Gece Pikniği Urban Picnic Bu Yıl 12-13 Mayıs'ta Kemer Country'de!

yemek.com

Dostlar, biz şu aralar pek bir heyecanlıyız; çünkü sizinle paylaşacağımız nefis bir haberimiz var!

Geçtiğimiz sene Yemek.com ve Hybrid'in birlikte düzenlediği ve "Türkiye'nin ilk gece pikniği" olarak yola çıkan Urban Picnic'in ikincisi için geri sayım başladı! Tadı damaklarda kalan ve geride onlarca nefis anı bırakan Urban Picnic bu sene Kemer Country Orman Evi'nde 12-13 Mayıs tarihlerinde daha fazla sürpriz, daha fazla eğlence ile geri dönüyor. 17.00'daki kapı açılışından saat 00.00'a kadar gece boyunca 40 farklı restoranın katılımıyla sınırsız yeme-içme, canlı konserler, şovlarla bizi doyurmaya ve eğlendirmeye gelen Urban Picnic'te İstanbul'un en trend ve en sevilen restoranlarından Türk, İtalyan, Uzakdoğu, Meksika, Fransız mutfağı lezzetleri ile pizza, burger, meze, vejetaryen, tatlı, kahve ve gecenin sonunda da en sevilen Türk sokak lezzetlerini bulabileceksiniz. Dahası da var! Bütün bu yeme-içme deneyimi sınırsız, limitsiz olacak! Diğer bir deyişle tüm bunların hepsi bilete dahil!

Üstelik 12 Mayıs Cumartesi gecesi Urban Picnic Orkestrası, 13 Mayıs Pazar gecesi ise Yeni Türkü’nün canlı verecekleri konserlerle bol bol eğlenecek, bol bol dans edeceğiz. Ayrıca konserlerin öncesinde ve sonrasında da gece boyu sahne alacak DJ'lerle müziğe doyacağız.

Yeteri kadar heyecanlandıysak ikinci nefis haberi verelim: Türkiye'nin ilk gece pikniği Urban Picnic'in ikincisi için biletler satışa çıktı bile. Biletler tükenmeden hemen almak isteyenleri şöyle davet edelim öyleyse: Urban Picnic Biletix sayfası.

urban-picnic-2018-poster

Geçtiğimiz sene aramızda olamayanlar ve bu sene katılmak isteyenler için ilk Urban Picnic'te neler yaşanmıştı, kısaca bir hatırlayalım...

Tarih 5-6 Mayıs 2017'yi gösterdiğinde Türkiye çok farklı bir etkinlikle tanıştı. Yemek.com ve Hybrid'in birlikte düzenlediği "Türkiye'nin ilk gece pikniği" Urban Picnic'te onlarca restoranın birbirinden nefis lezzetleriyle tıka basa doymakla kalmadık, aynı zamanda farklı bir açık hava deneyimi yaşarken çimenlerde dans edip müzikle kendimizden geçtik, sürpriz oyunlarla arkadaşlarımızla keyifli vakitler yaşadık.

Bu sene ilk kez katılacaklar ya da geçen sene hep beraber yaşadığımız o keyifli anları yeniden hatırlamak isteyenler için kısa bir görsel özet geçelim ve yeniden görüşmek üzere diyelim! Bu arada küçük bir hatırlatma; etkinliğimizde +18 yaş sınırımız bulunuyor.

Urban Picnic'te geçen sene neler oldu?

urban-picnic-2017-1

urban-picnic-2017-3

urban-picnic-2017-5

urban-picnic-2017-6

urban-picnic-2017-7

urban-picnic-2017-8

urban-picnic-2017-1

urban-picnic-2017-2

urban-picnic-2017-3

urban-picnic-2017-4

urban-picnic-2017-5

urban-picnic-2017-6

urban-picnic-2017-8

urban-picnic-2017-7

Yeniden yaşamak için sabırsızlandığımız bu eşsiz deneyimi, tüm bu eğlenceyi geceliği sadece 150 TL'den satın alıyoruz. Dediğimiz gibi bütün bu yeme-içme deneyimi sınırsız ve limitsiz! Kısacası sadece bir bilet parasıyla sınırsız yiyip içecek, nefis bir konser izleyecek ve harika anılar biriktireceğiz.

Yemek.com'un Hybrid ile birlikte ortak düzenlediği, partnerleri arasında Yemeksepeti'nin bulunduğu "Türkiye'nin ilk gece pikniği" Urban Picnic, 12-13 Mayıs'ta 17.00-00.00 saatleri arasında nefis doğasıyla Kemer Country'de!

Tükenmezse biletler Biletix'te!

Editör

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?