Şubat Ayında Takip Edilmesi Gereken 10 Lezzetli Instagram Hesabı

yemek.com
Mert Öndaş
Her şeyi unuturum, dün ne yediğimi asla!
Mert Öndaş
1503 takipçi303 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Şubat 18, 2019
Duygu Arslan
Mart 14, 2018
YENİ
5
Sütaş
Eylül 25
15 dakika
Duygu Arslan
Mart 20, 2019

Onlar yaptı, paylaştı. Biz severek, karnımız acıka acıka izledik, ilham aldık, denedik. Yemekcom olarak yine Instagram'da en güzel fotoğrafların, tariflerin peşindeydik.

Öyle tek başımıza acıkmak olmaz! Siz de bizim gibi acıkın, kalkıp bir koşu yapın diye şubat ayının en bayıldığımız hesaplarını sıralıyoruz.

1.

Neden takip etmeli: Çünkü o, Instagram dünyasının en nefis tiramisularını, en harika makarnalarını, en muhteşem cheesecake'lerini yapıyor. Birbirinden nefis tarifler çıkardığı kırmızı mutfağı ve çektiği fotoğraflarla aklımızı başımızdan alıyor.

2.

Neden takip etmeli: Bu hesabın her yerinden yılların getirdiği tecrübe ve samimiyet akıyor. Kurabiyeler, nefis kahvaltılar, bol çikolata, sıcacık yemekler... Kısacası mutfağa dair her şeyi Ayşegül’ün hesabında bulabilirsiniz.

3.

Neden takip etmeli: Adı gibi musmutlu, lezzet dolu bir hesap çünkü. Tarifleri vermek ve fotoğraflamakla kalmıyor, ayrıntılı bir biçimde videolarıyla destekliyor. Püf noktalarını bile esirgemiyor sizden. Anlattığı hikayeler, samimiyeti için bile takip edilir.

4.

Neden takip etmeli: Pastadan ekmeğe, gelenekselden moderne her türlü tarif onda. Hamurla ilgilinenler hemen takibe alsın deriz.

5.

Neden takip etmeli: Çünkü ilham vermeyi, yemek yapmayı, fotoğraf çekmeyi seviyor. Çünkü bunların hepsini aşkla yapıyor. Hamileler bu hesabı açarken iki kere düşünsün, bizden söylemesi.

6.


Neden takip etmeli: Çünkü galerisini gezerken bile midenizden sesler gelmeye başlıyor. Ama üzülmeyin, bu nefis mi nefis tariflerin tüm ayrıntılarını bir grafik tasarımcı dikkatiyle anlatıyor bize.

7.

Neden takip etmeli: Çünkü mutluluk hormonunuzu tavan yaptıracak, gözünüzü, gönlünüzü, iştahınızı açacak her türlü tatlı bu hesapta.

8.

Neden takip etmeli: Çünkü iştah açıcı tariflerini, içten mesajları ile süslüyor. İçimizden biri, sıcacık, huzur verici bir hesabı var. Yabancı takipçilerini de unutmayıp, iki dilde anlatıyor serüvenini.

9.

Neden takip etmeli: Bebek gibi, fıstık gibi hesap desek abartmış olmayız herhalde. Çünkü biz ömrümüzde bu kadar güzel ekmekleri, makaronları, tatlıları bir arada görmedik.

Bonus: Yemekcom’un da hesabını buraya bırakıyoruz

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?