Öldükten Sonra Ardında Karısına Çok Özel Bir Sürpriz Bırakan Yaşlı Adam

Favorilerime
Ekle

Kuşkusuz dünyanın en üzücü şeylerinden, en derin acılarından biri sevdiğin birini kaybetmek. Hele ki o kişi 41 yıllık hayat arkadaşınsa...

Roberta Schultz'un da çok yakın zamanda başına bu üzücü olay gelmiş. Ama ölümün onları ayırmasına rağmen kocası Richard'ın her şeyden çok sevdiği karısını öyle kolay kolay bırakmaya niyeti yokmuş.

Korkmayın bir hayalet hikayesi anlatmayacağız, tam tersine bu ölümsüz bir aşkın hikayesi...

Mendiller hazırsa başlıyoruz.

Gerçek aşk asla ölmez

buzzfeed

Fotoğrafta gördüğünüz kız Richard ve Roberta Schultz'un 17 yaşında torunu Marissa. Marissa dedesi ve babaannesinin hikayesini internette paylaşınca bir anda viral oldu ve bu hikaye bize gerçek aşkın asla ölmeyeceğini bir kez daha öğretti.

Çok uzatmadan hikayenin detaylarına geçelim:

Richard Schultz, geçtiğimiz Kasım ayında vefat edince 41 yıllık eşi Roberta çok büyük bir depresyona girmiş, günlerce sadece ağlamış.

Ama kocasını sonsuzluğa uğurladıktan tam 4 gün sonra öyle bir şey olmuş ki Roberta'nın gözyaşları yerini önce büyük bir şaşkınlık, sonrasında ise mutluluk gözyaşlarına bırakmış.

Çünkü o gün Roberta çalan kapıyı açtığında gelen kargocu ona Richard Schultz'dan bir paketi olduğunu olduğunu söylemiş.

Ölen eşten gelen bir meyve sepeti ve bir not...

buzzfeed

Ölen eşinden bir paket almayı tabii ki herkes gibi Roberta da beklemediği için önce küçük bir şok geçirmiş süper babaannemiz. Ancak sonra paketi açtığında her şey açıklığa kavuşmuş.

Meğerse Richard dede henüz sağken hayat arkadaşı ve en iyi dostuna öldükten sonra teslim edilmesi için bir hediye hazırlamış: Bir meyve sepeti.

Eşi Roberta'nın en sevdiği şeyin meyve olduğunu bilen Richard dedenin sürprizi sadece bununla da sınırlı değil. Nitekim meyve sepetinde yazan not herkesin gözlerini yaşartacak cinsten.

"Benim için ağlama, seni bekliyor olacağım"

buzzfeed

Meyve sepetine iliştirilmiş notta Richard dede şunları yazmış:

"Merhaba, tatlım. Kızlarımızın sana bakacağından eminim. Bu zor süreçte lütfen onların yanında olmasına ve seni sevmelerine izin ver. Anılarımız, çocuklarımız ve torunlarımıza tutunarak mutluluğu bul. Benim için ağlama, seni bekliyor olacağım. Sevgilerle, Richard."

Ah Richard dede, ne yaptın? Ağlamıyoruz valla, gözümüze bir şey kaçtı ;(Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?