Çift Tık Yapmaktan Yorulduğumuz 2015'in En Lezzetli 15 Instagram Hesabı

yemek.com
Mert Öndaş
Her şeyi unuturum, dün ne yediğimi asla!
Mert Öndaş
1469 takipçi314 içerik

Sıkça Yenen Konular

Duygu Arslan
Aralık 12, 2018
Öznur Doğan
Mart 13, 2015
Zeynep Çetin
Temmuz 19, 2017
Cemre Özgüzel
Ocak 23, 2018

Haftanın ve ayın Instagram hesaplarıyla her hafta ve her ay karşınıza lezzet kokan hesapları çıkarıyorduk biz zaten. Biz de sizin gibi yeni yeni keşfediyoruz güzel hesapları, güzel insanları.

2015'i de yavaş yavaş geride bıraktığımız bu hafta şöööyle bir geçmişe bakalım dedik. Bunun sonucunda ise sizin için en beğendiğimiz 15 hesabını çıkarttık. Yer veremediklerimizden çok özür diliyoruz, hepiniz bizim kalbimizdesiniz. Masamızda olduğu gibi kalbimizde de başköşedesiniz siz.

Neden takip edilmeli: Tabii ki kahve tutkunlarını unutmamak en büyük görevimiz. gurukahve’yi bize yorumda tavsiye olarak belirtmişlerdi. Biz de hesaba baktığımız gibi aşık olmuştuk. Kendisini ağırlamak bizim için bir mutluluk!

Neden takip edilmeli: Yemekleri en güzel şekilde sunmak, onları en güzel şekilde fotoğraflamak herkesin harcı değildir diye düşünüyorsanız hakkını veren birisini takip etmek isteyebilirsiniz.

Neden takip edilmeli: Rengarenk pastalar, cupcake’ler, muffin’ler… Hepsini tek bir hesapta bulup üzerine bir de sipariş verebilirsiniz.

Neden takip edilmeli: Anne eli değmiş tarifleri güzel fotoğraflarla bir araya getiriyor ve iştahta büyük kabarmalara neden olabiliyor

Neden takip edilmeli: Pınar’ın tatlı dünyasına davetlisiniz. Davetiyeye gerek yok, bir tek takip tuşuna basmanız yeterli. Sonra Instagram dünyanızın renklenmesi ve lezzetlenmesinin keyfini çıkarın.

A photo posted by İmtisal (@imtisalcelik) on

Neden takip edilmeli: Yemek ve kahve tutkununun fotoğraflarına eşlik etmek, bir gününe tanık olmaz ve biraz da işin içinde felsefe olsun istiyorsanız tam üzerine bastınız, takip ediniz.

A photo posted by D ? m ? (@damyskitchen) on

Neden takip edilmeli: Renkler ve mutluluk her yerde! Damy’i takip edip insanın mutsuz olma ihtimali yok gibi. Öyle güzel her şey, öyle leziz.

A photo posted by Simay Yılmaz (@simaylmz) on

Neden takip edilmeli: Yeditepe Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü öğrencisi Simay. Gezmeyi, yemeyi ve yepyeni yerler keşfetmeyi seviyor. Kendi Instagram hesabına da bu dünyayı sığdırıyor.

Neden takip etmeli: Kendisi çok yetenekli genç bir aşçı. Yeni tatlar denemekten ve de bunları takipçileri ile paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Yemekle aranız iyiyse göz atın deriz.

Neden takip etmeli: Eğer yeni yerler keşfetmeyi, yemeyi, içmeyi, oradan oraya koşturmayı seviyorsanız bu hesap tam size göre. Yeri geliyor restoranların mutfaklarına giriyor, yeri geliyor önüne gelen tabağı yorumluyor.

Neden takip etmeli: Gördüğünü, tattığını, denediğini paylaşan ve kendi yorumlarını katıp mini mini tüyolar veren harika bir hesap.

A photo posted by @sincapfirin on

Neden takip etmeli: Kendisini “Yemekler birer anıdır ve her resmin bir hikayesi vardır.” olarak tanımlıyor. Her yemeğine ayrı bir anı ayrı bir hikaye katıyor.

A photo posted by Dilek Türkmen (@bulutagaci) on

Neden takip etmeli: Bu hesaba bakıp da bayılmamak gerçekten mümkün değil. Her paylaşımına, her fotoğrafına baktığınızda kendinizi mutfağa atmak, evdeki malzemeleri kontrol etmek istiyorsunuz. Çünkü bu lezzetlere sadece telefondan iki tık yaparak beğenmek yetmez, yetmiyor da.

Neden takip etmeli: Hani yoğunluktan işten güçten bırakın yurt dışını insan şehir dışına bile çıkamıyor ya insan. İşte bu derdimize derman olan bir hesap karşımızda!

Ve son olarak Yemek.com'un lezzetli mi lezzetli Instagram hesabı!

A photo posted by Yemek.com (@yemekcom) on

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?