İçimizi Yeni Umutlarla Dolduracak Spotify Listesi Geldi: Yılbaşı Şarkıları

Favorilerime
Ekle

Gözlerimizin önünden film şeridi gibi son 365 günü geçirelim. İyi ya da kötü yanlarını hatırlayalım. Kabul ediyoruz, pek ballı kaymaklı bir yıl olmadı. Ama zaman hızlı akıp geçti, kötü olan her şeyi de beraberinde götürüyor. Gün, yeni sayfalar günü. Yüzümüzü güldürecek anılara yenilerini ekleme zamanı, bolca kahkaha atma zamanı. Sevdiklerimize daha sıkı sarılma, yitip gidenlerimizi iyilikle anma zamanı.

Dedik ki; şöyle içimizi mutluluk dolduracak, yeni heyecanlar için bizi ayağa kaldıracak şarkılar dinleyelim hep beraber. Sıvadık kollarımızı, sizin için umut ve keyif dolu bir çalma listesi derledik.

giphy

Listemizde kimler yok ki? Caz müziğin en sevilen tınıları, swing dance'in en naif şarkılarını ve alternatif müziğin en yeni bebekleri... Frank Sinatra, Johnny Cash, Oh Land, Queen ve niceleri sizi selamlıyor yeni yılda. Her yeni şarkıyla geçmişten bir tatlı huzur alıp, geleceğe umutla bakıyoruz.

Hadi öyleyse açın yılbaşı şarkılarınızı, geri sayım başlasın! Mutlu yıllar.

Not: Bu arada Yemek.com'un her hafta yenilenen Spotify hesabını takip etmeyi unutmayın.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?