Biz Bu Sofrayı Hep Birlikte Kurduk: Yemek.com 3 Yaşında!

Favorilerime
Ekle

"İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güldürürken yediren..."

2014'ün Eylül ayında yukarıdaki cümleyi kurarak yola çıktı Yemek.com. 8000'den fazla güldürürken yediren içerik, 3000'den fazla özgün yemek tarifi, 4500'den fazla mekan önerisi, Yemek.com mutfağında çekilmiş 500'den fazla video da bu 3 yıllık yolculukta Yemek.com'a eşlik etti.

Geçtiğimiz yıllarda "Biz İyi ki Doğduk, Siz İyi ki Varsınız" dediğimiz gibi, bu sofra hep birlikte oturunca güzeldi tabii. Facebook'ta 1.3 milyondan, Instagram'da 130 binden, YouTube'da 80 binden fazla insanla, yani sizle hep birlikte oturduk sofraya. İlk günden beri istediğimiz şey buydu. İnanın, teşekkürlerimizi bir masaya sığdırmaya kalksak, İzmir'den Iğdır'a masa kurmamız gerekir. İyi ki varsınız!

yemek-com-uc-yasinda

Belki o kadar uzun masa kuramazdık ama İzmir'den Iğdır'a, bizimle birlikte mutfağa giren herkesi çağırabilirdik doğum günümüzü kutlamaya. Mutfağımızda şevkle ve zevkle hazırladığımız tarifleri, videoları kendi mutfağında deneyen herkesi davet edebilirdik. Öyle de yaptık, en azından yapmaya çalıştık.

Evet, bugün bizim doğum günümüz. Bugün 3 yaşındayız.

Mardin'de Yemek.com'un videosunu izleyip akşama eşine ve çocuğuna aynı tarifi hazırlayıp "Eline sağlık" sözünü duyan anneye, Samsun'da Yemek.com'un tarif listesini okuyup kendine pratik ve ekonomik bir tarif hazırlayan öğrenciye, İzmir'de eşine sürpriz yapmak için gizlice mutfağa giren babaya, Ankara'da torunları için dünyanın bütün yemeklerini bir güne sığdırabilecek anneanneye teşekkür borcumuz vardı!

Bizimle birlikte mutfağa girdiğiniz, bizimle birlikte, bizimle aynı sofraya oturduğunuz her gün için teşekkürler!

Biz iyi ki doğduk, siz iyi ki varsınız!

Sofranızdan tabağınız, masanızdan sevdikleriniz eksilmesin.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

2

zekeriya14 Eylül 2017 19:24
alarorops
Yanıtla
Süleyman Yasin K.6 Eylül 2017 13:28
Eşim ile beraber, severek takip ediyoruz. İyi ki varsınız, nice başarılı yıllar dileriz.?
Yanıtla
Duygu Arslan 6 Eylül 2017 16:14
Yanıtla
Siz iyi ki varsınız! Çok teşekkür ederiz <3

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?