Bir Pizza Siparişiyle Kendinin ve Çocuklarının Hayatını Kurtaran Kadın

Favorilerime
Ekle

Bazen bir pizza sizi sadece açlıktan kurtarmakla kalmaz, hayatınızı bile kurtarabilir.

Tıpkı Florida'da yaşayan ve aile içi şiddete maruz kalan Cheryl'nin başına geldiği gibi.

Bıçakla tehdit edilen ve rehin alınan bir kadın, üç küçük çocuk

mirror

Yer Amerika, Florida. Cheryl Treadway isimli genç kadın 3 çocuğuyla birlikte evdeyken erkek arkadaşı geliyor ve elindeki bıçakla onları rehin alıyor. Erkek arkadaşı telefonunu da ondan alınca Cheryl kimseden de yardım isteyemiyor ve korku dolu saatler başlıyor.

"Lütfen yardım edin. 911'i arayın. Rehin tutuluyoruz"

devbest

Sonra Cheryl'nin aklına bir fikir geliyor. Erkek arkadaşından telefonunu yemek sipariş etmek için isteyen ve onu ikna eden kadın sürekli müşterisi olduğu pizzacıdan pizza sipariş ediyor.

Ancak bu bildiğiniz siparişlerden değil. Zira Cheryl sipariş notuna "Lütfen yardım edin. 911'i arayın. Rehin tutuluyoruz" yazıyor.

Gün gelir, bir pizza hayatınızı kurtarabilir

theindychannel

Onu ve çocuklarını rehin alan bıçaklı sevgilisinin açlığına yenik düşmesiyle böyle bir yönteme başvuran kadın tabii o sırada notunun okunup okunmayacağından çok da emin değil. Ancak pizzacıda çalışanlar siparişe yazılmış notu fark ediyor ve bunu ciddiye de alarak hemen polisi arıyor.

Olay yerine giden polis eve baskın yaparak Cheryl ve çocuklarını kurtarıyor, sonradan uyuşturucu etkisinde olduğu anlaşılan erkek arkadaş ise tutuklanıyor.

Umarız gerek kalmaz ama başta da dediğimiz gibi gün gelir bir pizza ya da bir hamburger, hatta bir lahmacun bile hayatınızı kurtarabilir.

Zekice bu hareketi için Cheryl'i, dikkatleri ve yardımseverlilikleri için pizzacı çalışanlarını kutlamadan da bitirmeyelim.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Gürkan Altınkaya3 Şubat 2017 6:21
Bizde ki restoranlar sarımsaklı mayonez ekler misiniz notunu bile ciddiye almıyor bunu mu alacak :)
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?