Ofiste Kahve Kremasını Çalan Kişiden Acımasızca İntikam Alan Kadın

Favorilerime
Ekle

Eğer ortak mutfak kullanımı olan bir ofiste çalışıyorsanız birazdan okuyacaklarınız tüylerinizi biraz diken diken edebilir, baştan uyaralım.

Bilenler bilir mutfağın, buzdolabının ortak kullanıldığı iş yerlerinde sık sık başkasının yemeğini yeme, kolasından, meyve suyundan içme durumu yaşanır. "Kim yaptı?" diye sorarsınız, kimse üstüne alınmaz, kimse sesini çıkarmaz. Ama biri aldı onu oradan yani, buharlaşıp gitmedi ya... Durum ya her mutfağa bırakılan kişisel yiyecek maddesine isim yazmakla sonuçlanır ya da kaderine razı olarak.

Çalınmasın diye yukarıdaki gibi kendinden küflü gösteren sandviç paketleri kullananlar da varmış, biz yapanların yalancısıyız.

İşte benzer bir durum ofiste bıraktığı kahve kremasının sürekli azaldığını fark eden bir kadının başına geliyor. Ama o ofiste bağırıp "Kim kullandı bunu?" diye delirmek ya da buna göz yummak yerine garip bir intikam almaya karar veriyor.

Zira iş arkadaşları bir gün ofise gelip kahve kremasının üzerinde şu notu görüyorlar:

reddit

reddit

Günaydın!

Tüm hafta boyunca kahve kremamı kullanan her kim ise...

Sürpriz!!!

Tüm o süre boyunca bebeğim için sağdığım ANNE SÜTÜNÜ içtin.

Umarım beğenmişsindir - şerefine!

Not: Sütüm tamamen organik. O yüzden endişelenmene gerek yok

Kahve kremasını kullanan kişinin notu gördüğünde yüz ifadesini gerçekten merak ediyoruz.

Siz siz olun, ofiste birinin yiyecek, içeceklerini alıp kullanıyorsanız öncesinde kibarlık yapıp izin isteyin. Yoksa yediğiniz, içtiğiniz şeyin çok farklı bir şey olduğunu iş işten geçtikten sonra öğrenebilirsiniz


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?