instagram-kocalari-one-cikan

Hanımcılık Akımının Öncülerinden Olan Instagram Kocalarının 13 Çileli Fotoğrafı

Favorilerime
Ekle

Instagram'da her an yeni bir fotoğraf, kısa metrajlı film uzunluğunda story'ler paylaşan birçok kişiye denk geliyoruz. Peki onlar bu fotoğrafları koymadan önce arka planda neler yaşanıyor?

Cevabı Instagram Kocaları veriyor. Duymamış olanlar için hemen özetleyelim. "Instagram Husband" kavramı hayatımıza bundan birkaç yıl önce viral bir videoyla girdi. "Merhaba, ben Jeff. Ben bir Instagram kocasıyım. Instagram'daki her güzel kadın benim gibi bir adama sahip. Ve de bir tuğla duvara…" diye başlayan videoda kendilerini "insan selfie çubuğu" olarak tanıtan beylerin sürekli eşlerinin peşinde akıllı telefonla koşmasını, fotoğrafını çekmeden kahveden bir yudum aldı diye hanımlarından trip yediği anları izliyoruz.

Instagram kocalarının en büyük şikayetlerinden biri de fotoğraf çekmekten dolayı yemek yiyememek mesela. "Eskiden yemeklerimizi yerdik, şimdi sadece fotoğraflarını çekiyoruz" diyen Instagram kocişkolarının dramı ise hız kesmeden kendilerine ait Instagram hesaplarında devam ediyor.

Hanımcılık kazanacak!

Not: Bu arada fotoğrafların üzerindeki açıklamalar Instagram Kocaları'nın kendi yazdığı açıklamalar. Biz sadece çevirdik. Haberiniz olsun

"Dikkatlice bak, haysiyetim eskiden şuralarda bir yerdeydi"

"Eskiden yemek yiyebiliyorduk"

"Tırnaklarımı çekme, çok kötü gözüküyorlar dedi"

"Artık sadece yemek masamızla uyumlu olan yemekleri yiyebiliyoruz"

"Komik olduğumu düşünüyor, bense sadece fotoğrafını çekmeye çalışıyorum"

"Başka şeyler sipariş etmek istedim ama renklere uyumlu olmayacağını söyleyerek izin vermedi. Sanırım artık yumurta seviyorum"

"Sadece fotoğraf için bu halde. Yoksa imkanı yok, bu kadar karbonhidratı hayatta yemez"

"Bu pozu çekmek 15 dakika sürdü, ufaklığı susturmak 45 dakika"

"Eşlerimiz yoga yaparken biz..."

"Yiyebileceğinden iki kat fazla yemek sipariş etti. Sebebiyse farklı renklerdeki yiyeceklerin fotoğraftaki kahverengi dev fincanları dengelemesini istemesi"

"Bu sabah canı böyle bir donut çekti"

"Eskiden yemeklerimizi bu restoranda yerdik, ta ki bana randevu için yeterince Instagram'lık bir yer olmadığını söyleyene kadar..."

"Bazen geceleri ağlamak istiyorum, sonra aklıma sabahları içinde bulunmam gereken fotoğraflar geliyor"

Ve bahsettiğimiz video


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?