Editor
YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Manidar Hareket: Galatasaray 4 Yıldızlı Kek Kalıplarını Satışa Çıkardı!

yemek.com

Ufuk Utaş

Fırından yeni çıkmış mozzarella peyniri, ızgara bonfilenin üstünde uzanan karamelize soğan kadar lezzetli şeyler yazmak isterdim.

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş'ı 2-0 yendikten sonra Fenerbahçe'nin Başakşehir'e puan kaybetmesiyle şampiyon olan Galatasaray, 4 yıldızlı kek kalıplarını GSSTORE'dan satışa çıkardı. Hedef 1 Milyon Kek Kalıbı sloganıyla satışa başlanan kek kalıpları, 19.90 TL değerinde ve gsstore.org adresinden satın alınabiliyor.

Futbolla yakından ilgisi olmayanlar, bir futbol takımının kek kalıbı satıyor olmasına az biraz şaşırabilir. Ancak kek kalıplarının uzun soluklu bir hikayesi var. Bilmeyenler için anlatmış olalım.

Sezon başında Ünal Aysal başkanlığında ve Prandelli yönetimindeki Galatasaray, 20. şampiyonluğa ulaşacakları, dolayısıyla 4. yıldızı takacakları bu sezon için 4 yıldızlı bir fotoğraf çekildiler. Fotoğraf, -gördüğünüz üzere- tüm ekibin 4. yıldızın içine girmesi üzerine kuruluydu.

galatasaray-kek-kalibi-1

Çekildiği dönemde oldukça ses getirdi bu fotoğraf. Galatasaray'ın ezeli rakiplerinin taraftarları, sosyal medya üzerinden, kek kalıbı benzetmesiyle sarı kırmızılı takımı tiye aldı. Bu tiye alma durumu o kadar şiddetli boyutlara ulaşmıştı ki Galatasaraylı bazı futbolcular şampiyon olduktan sonra o günleri unutmadıklarını yine sosyal medya üzerinden gösterdiler.

Son olarak, 2014-2015 sezonu şampiyonu Galatasaray'ı tebrik edip, kek kalıplarını internet üzerinden satın almak isteyenlerin şuraya tıklayabileceklerini belirtelim.

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?