Kendisine "Kilo Ver" Diyen Kadını Verdiği Cevapla Pişman Eden Şahane Kadın

Favorilerime
Ekle

Hemen hemen herkesin başkalarının dış görünüşü hakkında fikrini söylemekten çekinmediği, hatta sosyal medya nedeniyle zaman zaman eleştirilerinin boyutunu düşünmeden düşüncesizce yorumlar yaptıkları zamanlarda yaşıyoruz, malumunuz.

İşin içine bir de kendi yaptıkları işin reklamlarını yapmayı sevenler girince olaylar çığrından çıkabiliyor, "zayıflatma" vaatleriyle insanları dolandırmaya çalışanların sayısı da gün geçtikçe artıyor.

İşte tam da böyle bir olayla karşı karşıya kalan genç bir kadınsa kendisine gelen mesaja öyle bir yanıt veriyor ki mesajı aşan kadın söylediklerine pişman oluyor, attığı mesaja verilen cevap karşısında ne diyeceğini şaşırıp geri adım atıyor.

Olay tam olarak şöyle gerçekleşiyor...

Her şey genç kadının telefonuna gelen ve büyük bir ihtimalle dolandırıcılık yapmaya çalışan birinin mesajıyla başlıyor

Aslında bu ve bunun gibi onlarca mesaj ve yorumu görmeye sosyal medya nedeniyle oldukça alışkınız. Hemen hepimizin mail kutusuna benzer mesajlar düşüyor, Instagram'da atılan fotoğrafların altına bile onlarca tanıtım mesajı gelebiliyor. "Zayıflaman için sana yardımcı olabilirim." iddiasıyla mesaj atan ve büyük bir ihtimalle dolandırıcı olduğu düşünülen bu kadınsa attığı mesajda şöyle diyor:

"Selam. Bir süredir profilini takip ediyorum ve söylemem gerekir ki harika gözüküyorsun. Kız kıza konuşuyoruz ama paylaştığın bazı fotoğraflar diğerlerinden daha farklı gözüküyor. Paylaştığın yiyecekler de çok leziz gözüküyor ama kalçalarda o kadar lezzetli durmuyorlar. Yaz için vermen gereken o 3-5 kilonu vermende yardımcı olabilirim."

Aldığı şahane ve eğlenceli cevap karşısındaysa ne diyeceğini bilemiyor

boredpanda

boredpanda

Mesajı gören ve okuyan genç kız başta şaşırsa da ardından basit ama bir o kadar da şahane bir cevap veriyor. İki kadın arasında yaşanan diyalog şöyle devam ediyor:

"- Ne?
+ Hepimizin başına geliyor böyle şeyler.
- Lütfen nereden kilo vermemi istediğini işaretle fotoğrafımda. Ben de seninkini işaretlerim. "

...Ve böyle bir cevap beklemeyen kadın bir anda ne yapacağını şaşırıyor ve geri adım atıyor

aldigi-cevapla-sasiran-dolandirici-kadin-4

Kendisine yeni bir "müşteri" bulacağını düşünürken aldığı cevap karşısında şaşkına dönen kadın bir yandan geri adım atıyor bir yandan da mesajlarıyla rahatsız ettiği genç kadına hakaretler yağdırmaya devam ediyor. Hal böyle olunca ortaya da tüm dünyaya yayılan, herkesin dalga geçmeye başladığı şöyle bir cevap çıkıyor:

"WOW, kaba. Sana yardım etmek için mesaj atmıştım ama tam bir şirret çıktın. Ben meşgul bir anneyim, senin gibi spor salonunda yaşayacak vaktim yok. Şişmanlayıp işini kaybettiğinde bana mesaj atmakla zaman kaybetme çünkü GERÇEK modellerle çalıştığım için yoğun olacağım."

Yaptığı yanlışın yüzüne vurulmasından pek de hoşlanmamış gibi gözüken bu kadın ve ona verdiği basit ama etkili cevabıyla herkesi güldüren genç kadın bir süredir bu mesajlaşmalarıyla gündemde. Benzer durumlarla karşılaşan tüm kadınlar başta olmak üzere herkes genç kadının verdiği cevabın harika olduğunu düşünüyor. Peki siz böyle bir mesaj alsanız nasıl cevaplardınız? Cevaplarınızı yorum olarak bırakabilirsiniz.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?