cop-sis-rekortmeni-ceren-yilmaz

23 Dakikada 255 Çöp Şiş Yiyerek 40 Kilodan 47 Kiloya Çıkan Üniversite Öğrencisi

Favorilerime
Ekle

Sadece 23 dakikada en fazla kaç çöp şiş yiyebilirsiniz? 50, 100, 150?

Antalya'da yaşayan üniversite öğrencisi 40 kiloluk Ceren Yılmaz ise kendinden beklenmeyen bir rekor kırdı ve 23 dakika içinde 255 çöp şiş, 3 bardak ayran, 2 bardak su, 1 tabak salata, 1 lavaş ekmek yedi.

Daha da ilginci 23 dakikanın sonunda ise tam 7 kilo alarak 47 kiloya çıktı.

Detaylar ise çok daha enterasan.

45 dakikada 200 çöp şiş yiyebilene ödüller dağıtan bir et restoranı

Her şey Antalya'da bir et restoranı sahibinin, mekanına olan ilgiyi artırmak için ilginç bir yarışma düzenlemesiyle başlıyor. 45 dakikada 200 çöp şiş yiyebilen kadın müşterisine 5 bin 500 TL değerinde bir cep telefonu, çeyrek altın ve 4 ay boyunca restoranda ücretsiz yeme hakkı vereceğini duyuruyor. Ancak ilgi o kadar yoğun oluyor ki 301 çöp şiş yiyen erkek müşterisine de aynı ödülleri vereceğini açıklıyor.

Sonra restorana üniversite öğrencisi Ceren Yılmaz geliyor ve yarışmaya katılmak istiyor. Minyon bir kız olan Ceren'e kimse şans vermiyor. Yarışmaya başlamadan önce tartıya çıkarılan Ceren'in kilosu 40 kg'yi gösteriyor. Bunun üzerine restoran sahibi "200 şişi yersen sana 4 ay değil, 5 ay boyunca ücretsiz yeme hakkı vereceğim" diyor.

Kimse ona inanmasa da Ceren herkesi şaşırtıyor.

40 kiloluk Ceren 23 dakikada 255 çöp şiş, 1 tabak salata, 1 lavaş ekmek yiyor, 3 bardak ayran, 2 bardak su, çay içiyor

Ceren Yılmaz'ın önüne çöp şişler geliyor ve yemek yemeyi çok sevdiğini söyleyen genç kız 23 dakika içinde tam 255 çöp şiş, 3 bardak ayran, 2 bardak su, 1 tabak salata, 1 lavaş ekmek yiyor ve üzerine de çay içiyor. Bu kadar kısa süre içinde 40 kiloluk Ceren tam 4 kilo eti tek başına yiyor diğer bir deyişle ve doğal olarak herkesi şaşırtarak ödüllerin de sahibi oluyor.

Ceren yarışmanın ardından tekrardan tartıya çıkıyor ve 47 kilo olduğu görülüyor. 23 dakikada 7 kilo birden alarak yepyeni bir rekorun daha sahibi oluyor genç kız.

40 kilodan 47 kiloya çıktı

ntv

ntv

Ceren Yılmaz, yarışmada yaşadıklarını ise şöyle anlatıyor: "Herkes ’yapamazsın’ dedi. Ama ben kendime güveniyordum, başardım. Şişler önüme konulduğunda hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Midem çatlar mı diye çok korkmuştum."

Restoranın sahibi ise yarışmanın gördüğü ilgiden oldukça memnun. İşlerinin bu ses getiren yarışmadan sonra işlerinin yüzde 70 oranında arttığını söyleyen restoran sahibi İlyas Demir ise Ceren'in yarışmayı kazanması hakkında şunları söylüyor:

"İlk çöp şişi eline alır almaz kafasını gömdüğünü gördüm. Sanki hiç yemek yememiş gibiydi. O an anladım hepsini yiyeceğini. 40 kilogramlık bir arkadaşımız, tartıya çıktığında 7 kilo aldığını gördük."

Ne diyelim, helal olsun!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?