Ona Şişman Diyen Sevgilisini Terk Ettikten Sonra 65 Kilo Veren Kadın

Favorilerime
Ekle

Bazen hiç beklemediğimiz şeyler bizim için bir motivasyon kaynağı olabilir ve tüm hayatımızı değiştirebilir.

Tıpkı erkek arkadaşının bir kavga sırasında söylediği acımasızca bir sözle hayatı değişen Hayley Westoby'nin başına geldiği gibi...

Kötü bir ayrılıkla değişen bir hayat

instagram

Bir gün erkek arkadaşıyla ufacık bir şey yüzünden tartışan Hayley'e sevgilisi kavga sırasında ona "şişmansın" diyerek canını fazla kilolarıyla acıtmak istiyor. Ona sevdiği adamın şişman demesini kaldıramayan genç kız ise onu terk edip sağlığını ve kilosunu kontrol altına almaya karar veriyor.

Her şey üniversitede başladı

instagram

Üniversiteden önce oldukça fit bir genç kız olan Haley sonradan fast food tüketimi, sağlıksız beslenme ve düzenli olarak kullandığı alkol yüzünden daha üniversitenin başında 11 kilo birden almış. Dizini de incittikten sonra spor yapmaya da ara veren genç kız kendini sağlıksız bir hayatın içinde bulmuş.

"Kendinize başarabileceğinize inandığınız küçük hedefler koymakla başlayın"

instagram

Erkek arkadaşının o "sözüyle" gerçekleri görmeye başladığını söyleyen Hayley önce kendine 5 kilo verme hedefi koymuş. Beslenme programını değiştiren ve spora yeniden başlayan Haley, ne kadar çabuk kilo verdiğine kendi de şaşırmış. Her 5 kilo verdiğinde kendine yeni hedefler koyan Haley, kilo verme hedeflerini bilerek az tuttuğunu, çünkü onların başarılabilir olacağına böylelikle daha kolay inandığını söylüyor.

Dön de kaybettiğin Haley'e bak, istedik

instagram

Haley'in büyülü bir diyet sırrı yok aslında. Temelde hayatından alkolü ve fast food'u tamamen çıkaran Haley'i bu zayıflama yolunda başarılı kılan diğer şeyse hiç bıkmadan usanmadan yaptığı spor.

Sevgilisinin ona "şişman" demesinden ve ayrılmalarından bu yana 4 sene geçmiş ve bu süre içinde Hayley tam tamına 63 kilo vermiş. Şimdilerde o oldukça fit, zayıf, sağlıklı ve çok güzel bir genç kız.

Haley'in eski sevgilisine demek istediğimiz şu: "Dön de kaybettiğin kıza bak, istedik." :)

Sonuçta intikam soğuk yenen bir yemektir. Afiyet olsun Hayley.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?