edit-mutfak

O Mis Kokular Buradan Geliyor: Yemek.com Mutfağına Hoş Geldiniz!

Favorilerime
Ekle

En keyifli zamanlarımızı geçirdiğimiz, lezzet ve mutluluk köşesi mutfağımızı sizlerle paylaşmayı uzun zamandır istiyorduk.

Aslında yeni yuvamıza taşınalı biraz oldu. Fakat sofranıza her gün yeni bir tarif koyabilmek için birimizin eli hamurda, diğerinin bulaşıkta, ötekinin ilk kaşıkta olduğundan yeni stüdyomuz ile sizi ancak tanıştırabiliyoruz

Tariflerimizi bu kadar sevmenizin arkasında, ellerinden lezzet damlayan iki Yemek.com şefimiz var. Fakat pişerken, dondurulurken, karışırken tam kıvamında olmalarında mutfak sponsorumuz Vestel’in payı büyük. Çünkü buzdolabımız, ankastre fırınımız, bulaşık makinemiz, ankastre ocağımız, tost makinemiz ve hatta su pınarımız Vestel.

Şimdi gelin o mis kokuların geldiği yeri biraz daha yakından tanıyalım.

Yemekle ilgili her saatinize eşlik eden o nefis tarifler bu mutfakta pişiyor.

mutfak

Kaşarlar bu mutfakta uzuyor, hamurlar burada puf puf kabarıyor, akan çikolatalar burada aklımızı başımızdan alıyor.

"Fırın iyi pişirmedi" sözü burada hiç kullanılmıyor.

mutfak

Altı da üstü de içi de tam pişmiş, iyi kabarmış ve kokusu tüm mutfağı sarmış tarifler bu fırından çıkıyor.

Yemek pişirmek kadar mutlu eden bir şey var mı?

09

Bizim için yok Bu yüzden bizim mutfakta her tarif yeni bir hikaye oluyor.

En pratik tarifler bile gurme lezzetlere dönüşüyor.

16

Çünkü şeflerimiz bilindik tariflere kattıkları yeni yorumlarla kısıtlı zamanlarınızı bile tadı damağınızda kalacak anlara dönüştürebiliyor.

Şeflerimiz ve konuklarımızın heyecanlarının dorukta olduğu yer

kulis

Sadece ellerin değil şeflerin kendilerinin de göründüğü karşıdan çekimler ve mutfağımızda konuk ağırladığımız özel konseptli çekimlerimiz öncesi o son heyecanlı dakikalar bu kuliste, bin bir hazırlıkla geçiyor.

Sponsorlarımız mutfağımıza misafir olmayı çok seviyor.

marka

Markalı ürün çekimlerimizde çekim günü marka temsilcilerimiz, mutfağımızda çekimi bizimle birlikte takip ediyor.

Tariflerin hepsi özenle seçiliyor ve deneniyor.

17

Yemek.com mutfağından çıkan tarifler milyonlarca insanın sofrasına konuyor. Her sabah işe mutlu gelmemizin en büyük motivasyonu sizi ve sevdiklerinizi sofradan mutlu kaldırabilmek

"Sihirli kutu" da diyebilirsiniz.

19

Mutfaktakiler buzdolabı diyor ama saatler akşamüstünü gösterdiğinde, karınlar yavaş yavaş acıkmaya başladığında Yemek.com ekibi için buzdolabı sihirli bir kutuya dönüşüyor

Imm.. sizin de burnunuza nefis bir koku geldi mi?

07

"Tarifleri sonra ne yapıyorsunuz?" diye çok soru geliyor. Hemen söyleyelim; bir kısmı, video ekibinin işi bittikten sonra ilk çatalı almak için dakika sayan ekip arkadaşlarımıza bir kısmı ise sevimli dostlarımıza ayrılıyor.

Arka planda kocaman bir ekip çalışıyor

03

Evet, biz kocaman bir ekibiz ve binlerce tarif de pişirsek her seferinde kalbimizde pıt pıt atan o heyecan hiç geçmiyor.

Çünkü bu iş değil aşk.

yasemin

Her gün buradan size denenmiş, sevgiyle yoğurulmuş, üzerine bi' güzel yenmiş tarifler pişiriyoruz. Ağzınızın tadına tat, elinizin lezzetine lezzet katabilmeyi hedefliyoruz. Ama en önemlisi; sevgiyle, canıgönülden pişiriyoruz.

Evinize mis kokular, sıcacık lezzetler katmaya hep devam edeceğiz. Çünkü Yemek.com'un bu kocaman sofrasına her gün sizinle oturmaktan ve herkes için ilham veren tarifler üretmekten mutluluk duyuyoruz ve son sözümüzü söylüyoruz: "Hayatı sevmek, yemek yapmayı sevmekle başlar" <3


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?