03-blazer-ceket-kahve-dokulu-manset

Ter Kokusunu Önlemesi İçin Kumaşında Kahve Telvesi Kullanılan Ceket

Favorilerime
Ekle

Kahvenin ne kadar mucizevi, ne kadar muazzam bir içecek olduğundan haberdarız. Ama ter kokusunu önlemesi için ceketin kumaşında kahve telvesi kullanmak?

Cesur hareket.

Ministry of Supply markasının tasarladığı Aviator Jacket ismindeki ileri teknoloji ceketimizin kumaşındaki polyesterde kahve telvesi kullanılıyor ve kahvenin kötü kokuları emme özelliğinden faydalanılarak, ceketi giyenlerin ter kokusundan muzdarip olması engelleniyor.

Bunun yanında bu ceket sıvı tutmuyor; yani yağmur yağdığında ceket, su damlalarını emmiyor, üzerinde tutuyor ve böylece kuru kalıyorsunuz.

Ayrıca ceketi geliştiren Ministry of Supply markası, insan vücudunun en çok gerilen noktalarını belirlemiş ve bu ceketi dört farklı noktada kırışıklık olmadan gerilebilecek şekilde tasarlamış.

Kırışmıyor, ıslanmıyor, ter kokusunu engelliyor. Sonraki versiyonunda da faturaları ödeme, çay demleme ve çöpü çıkarma gibi yeni özellikler gelirse eksikler tamamlanmış olur diye düşünüyoruz.

Aviator Jacket'ı istiyoruz. Bizim gibi isteyenler için not düşelim, ceketin fiyatı 278 dolar ve şu anda aşırı talepten dolayı satışı durdurulmuş durumda ancak sıraya girebilirsiniz.

Şöyle buyrun: Ministry of Supply - Aviator Jacket


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?