arist-telefonla-calisan-kahve-makinesi-manset

Arist: Cep Telefonuyla Kontrol Edilen Kahve Makinesi #istiyorum

Favorilerime
Ekle

Bir kahve makinesi düşünün, hangi kahveyi nasıl bir çekirdekle, ne kadar sütle ya da ne kadar yoğun içtiğinizi biliyor, hatırlıyor ve size siz söylemeden kahvenizi hazırlıyor. Bunu da bir cep telefonu uygulaması ile yapıyor.

Yaklaşın kahve insanları... Hayatımızı değiştirecek bir makine ile karşı karşıyayız.

Arist, akıllı telefonunuzda kendi uygulaması ile çalışan bir kahve makinesi. Hangi çekirdeğin ne kadar öğütüleceğini, nasıl bir basınç ve sıcaklıkla kahveye dönüşeceğini biliyor ve kullanıcısının geçmişte içtiği kahvelerden yola çıkarak yeni önerilerde bulunabiliyor.

Sütü, köpüğü, çekirdeğinin büyüklüğü, suyun sıcaklığı, basıncı, çekirdek seçimi gibi birçok konuda Arist'in bir fikri var. 100 binden fazla kahve tarifine sahip olan Arist, kahve yapımıyla ilgili her konuda cloud üzerinden çalışan bir veri bankasına sahip.

Aslında en seksi kısım da şu: Arist sizin ne içtiğinizi biliyor ve dolayısıyla tek bir buton ile "her zamankinden!" duygusu oluşturabiliyor ya da "kendimi şanslı hissediyorum" dediğinizde sizin için en mantıklı ve sizin seveceğiniz öneriyi getirebiliyor. Sert kahve seviyorsanız ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız size latte önermiyor ve yine sert bir kahve öneriyor ama sizin sevdiğinize yakın bir çekirdek seçimi ve su sıcaklığı ile yapıyor bunu. Bir dediğinizi de iki etmiyor.

Şu anda Kickstarter'da bulunan ve hedeflediği yatırım miktarına ulaşan Arist'i istiyoruz. Arist'i şimdiden satın almak için Kickstarter sayfasına hemen göz atın deriz.

"Arist gerçekten bir dediğimi iki etmiyor mu? Peki latteyi kremasız da yapıyor mu?" diye soranlar için aşağıdaki fotoğraflar ve tanıtım videosu iyi gelecektir.

Hmm. Kahve kokusu geldi. Gerçekten.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?