pizza-yiyerek-kilo-veren-adam

Bir Yıl Boyunca Her Gün Pizza Yiyerek Kilo Veren Genç Adam

Favorilerime
Ekle

Koca bir seneyi tek bir yiyeceği yiyerek geçirdiğinizi düşünün.

Üstelik bu yiyecek kalori deposu olarak bilinsin ama siz sene sonunda kilo vermiş olun.

İnanılır gibi gelmiyor ama bir yıl boyunca pizza yiyerek kilo veren Brian Northrup'un bu ilginç deneyi ve hikayesi tam olarak böyle.

Detaylara buyursunlar.

Her gün büyük boy bir pizza yerseniz ne olur?

Brian Northrup, kendini "Pizza lordu" olarak tanımlayan bir üniversite öğrencisi. Kendini bildi bileli pizzadan vazgeçemeyen Brian, adını "PIZZAPOCALYPSE" koyduğu bir meydan okumaya başlıyor.

Bu ilginç deneyde Brian, tam bir yıl boyunca pizza yiyip her gün bunu fotoğraf ve videolarla Instagram hesabından paylaşıyor. Üstelik öyle bir-iki dilim pizzadan bahsetmiyoruz, her seferinde büyük boy bir pizzayı afiyetle yiyor genç adam.

Spordan da vazgeçmiyor

Brian, bu süre içinde yapmaktan en keyif aldığı şey olan spordan da vazgeçmiyor. Vücut çalışan, her gün yürüyen ve koşan Brian'ın fotoğraflarına baktığınızda oldukça kaslı bir insan görüyor olmanız da bu yüzden sürpriz değil.

Şöyle diyor Brian:

"Spor yapmamın sebebi kalori yakmak değil. Diğerleri daha fazla yemek için spor yaparken ben temelde aslında daha fazla spor yapmak için daha fazla yiyorum."

Yani yemek yemeyi en az spor yapmak kadar çok seven biri var karşımızda.

Brian aslında uzun süredir bu şekilde beslendiğini ama insanlara bunun mümkün olduğunu kanıtlamak için bu deneyi başlattığını ve internet üzerinden yayınladığını söylüyor.

Sonuç herkesi şaşırtıyor

instagram

instagram

Ve Brian, bir sene boyunca her gün büyük bir pizza yediği deneyin sonuna geldiğinde sonuç herkesi şaşırtıyor.

Genç adam, her gün pizza yediği bu bir yıllık sürenin sonunda 3 kilo verdiğini söylüyor. Bu deney boyunca tek bir gün bile hasta olmadığını söylerken gücünün, hızının ve dayanıklılığının artığını vurguluyor.

Bu süre içinde sosyal hayatı dahil hiçbir şeyden fedakarlık etmediğini de söyleyen Brian, geçirdiği değişimden çok memnun.

Çok dev kilolar vermediği malum ama herkesin beklediği üzere kilo almamış olması bile oldukça şaşırtıcı.

Ne diyelim, afiyetler olsun.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?