Haftanın En Bayıldığımız Instagram Hesabı: istanbulfood

yemek.com
Öznur Doğan
Öznur Doğan
268 takipçi399 içerik

Sıkça Yenen Konular

Duygu Arslan
Nisan 26, 2017
YENİ
Zeynep Çetin
Şubat 10
Zeynep Çetin
Şubat 18, 2019
Vestel
Ocak 2

Bir profesyoneli takip etmek, onun yaşantısına tanık olmak pek çok kişi için önemli bir ayrıntıdır hayatta. Neler yapıyor, neler yiyor, neleri seviyor? Ancak bunun boyutu tabii ki paparazi değil, ilham almak ve mantıklı gelen şeyleri uygulamak tarzında olmalı.

Tuba Şatana da, yani istanbulfood Instagram hesabının sahibi, gıpta edilesi başarılarıyla ve Instagram hesabında harikalar yaratması nedeniyle bu haftaki konuğumuz oldu.

istanbulfood, Tuba Şatana'nın hayata geçirdiği, içindeki Selanik-İstanbul ve Mardin köklerini bir yaşam tarzına dönüştürdüğü, kendi yaptığı ya da dışarıda yediği yemekleri paylaştığı bir Instagram hesabı.

Yaşatılmasına inandığı esnaf ruhunu İstanbul sokaklarında arıyor, keşfediyor ve paylaşıyor. Bunun yanı sıra hayatını bu hesaba döküyor.

Her bir fotoğrafta biraz daha gezip tozmaya yaklaşacağınız, yeni yemekler keşfetmek adına içten içe yanıp tutuşacağınız istanbulfood hesabıyla sizi baş başa bırakalım.

Afiyet olsun.

The last of the anchovies served crispy #hamsi #istanbulfood #istanbulfoodcom #foodphotography #foodandculture #igdaily #çıtır #tubasatana

Tuba Satana (@istanbulfood) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

A pot of chicken broth with herbs, an early lunch. #tubasatana #lecreuset #kitchen #istanbulfoodcom #cooking #comfortfood #vsco #vscocam

Tuba Satana (@istanbulfood) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Asım Usta, 11.00am, first cuts of döner #istanbulfoodcom #bestintown #döner #tubasatana #foodphotography #istanbul #beşiktaş

Tuba Satana (@istanbulfood) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bonus olarak Yemek.com'un hayat dolu Instagram hesabı

Çikolatalı pasta seviyorsun diye beyaz çikolatayla kaplanıp kızılcıkla süslenmeyecek değil ya #yemekcom #cake

Yemek.com (@yemekcom) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış
Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?