Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu

29-30 Nisan'da Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu'ndayız!

Favorilerime
Ekle

Yemekle arası iyi olan ve yemek yemeyi sadece karın doyurmak olarak görmeyenler için nefis bir haberimiz var.

2015'in en güzel gastronomi etkinliklerinden olacağını düşündüğümüz Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015, 29-30 Nisan'da Özyeğin Üniversitesi'nde gerçekleşecek ve gastronomiyle ilgilenen özellikle genç bir kesimi bir araya getirecek.

Aralarında gastronomi bölümünde okumak isteyenler, hali hazırda gastronomi okuyanlar, şefler, bloggerlar, restoran sahipleri, gazeteciler gibi birçok farklı profilin katılımcı ve konuşmacı olacağı etkinliğe biz de Yemek.com olarak medya sponsorluğu desteğinde bulunuyoruz. Ali Ronay, Aydan Üstkanat, Defne Koryürek, Kemal Demirasal, Maksut Aşkar, Mehmet Ateş, Mehmet Gök, Ömürden Sezgin, Tuba Şatana gibi güzel isimlerin konuşmacı olacağı etkinlikte biz de Yemek.com ekibi olarak yer alacağız ve hem öncesinde hem de sonrasında sizleri etkinlikten haberdar edeceğiz.

Böyle dolu dolu bir gastronomi etkinliğini destekleme fırsatı ve yerinde takip edebilme şansı bulduğumuz için epey heyecanlıyız, söylemek isteriz

Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu 2015, 29-30 Nisan'da Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'nde. Etkinlik biletleri tükenmeden yerini almak isteyenleri şöyle alalım: Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu Kayıt.

Son olarak aklından bir kere bile olsun gastronomi okumak, aşçı olmak ya da kafe açmak geçenler için iki çok değerli yazı önerimiz var; belki bu yazıları okuduktan sonra etkinliğe gelmeyi düşünürsünüz

Gastronomi ve Mutfak Sanatları Okumak İçin 15 Mantıklı Sebep
30 Yaşından Sonra Avukatlığı Bırakıp Nasıl Aşçı Oldum?

Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu

Özyeğin Üniversitesi Gastronomi Sempozyumu


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?