6-aylik-hamile-olduguna-kimseyi-inandiramayan-kadin-one-cikan

Görüntüsüyle 6 Aylık Hamile Olduğuna Kimseyi İnandıramayan Genç Kadın

Favorilerime
Ekle

Hamilelik süreci, her kadın için elbette aynı şekilde ilerlemiyor, herkesin kendi bünyesine göre yaşadıkları da değişiyor.

Gelin görün ki öyle durumlar yaşanıyor ki insan inanmakta oldukça güçlük çekiyor.

Birazdan tanışacağınız genç kadın da tam böyle bir durumla karşı karşıya. 6 aylık hamile olduğunu söyleyen genç kadın, buna kimseyi inandıramıyor.

Nedeniyse fit görüntüsü.

Peki, 6 aylık hamile olduğunu söyleyen bu genç kadın nasıl böyle görünüyor dersiniz?

Buyurunuz, birlikte öğrenelim.

Gördüğünüz bu genç ve fit kadın, aslında yaklaşık 3 ay sonra anne olacak

Amerika'da yaşayan Reanna Stephens, fit görüntüsü nedeniyle bu aralar neredeyse tüm dünyanın dikkatini çekmiş durumda. Çünkü genç kadın bu denli fit olmasının yanı sıra bir de hamile. Üstelik 6 aylık!

Hamile kadınların birçoğu 6 aylık hamileliklerinde gözle görülür bir hamile göbeğine sahip oluyor bildiğiniz gibi. Reanna'da ise bu hamilelik göbeğinden eser olmadığı gibi vücudu oldukça fit.

Sosyal medyada yer alan hamile kadınların buluştuğu sayfalara üye olan genç anne adayı, hamileliğinin diğer anneler gibi gitmediğini başlarda fark etmiş, ilerleyen aylarda da durum değişmeyince doktoruyla irtibat halinde kalmayı hiç ihmal etmemiş ve söylediğine göre doktoru hem onun hem de bebeğinin sağlığının çok yerinde olduğunu, bebeğin ay ay gelişiminin oldukça normal ilerlediğini söylüyormuş.

Düzenli olarak spor yaptığını söyleyen genç kadın, bunun yanında sıkı bir vegan diyeti de yapıyor

Diğer birçok anneye göre hamileliğini farklı bir şekilde geçiren bu genç kadın, göbeğinin bu denli küçük olmasını yıllardır yaptığı sporlara ve diyete bağlıyor. 6 yıldır aktif olarak boks, kick boks, jiu jitsu gibi çeşitli dövüş sporlarıyla uğraştığını söyleyen anne adayı, hamile olduğunu öğrendiğinden bu yana bu sporları yapmadığını ama günlük egzersizlerini de hiç bırakmadığını ekliyor.

Hamileliği boyunca düzenli olarak yoga ve tempolu yürüyüşler yapmaya devam eden Reanna, bunun yanında eskiden olduğu gibi vegan beslenmeyi de sürdürüyormuş. Hiçbir hayvansal ürün yemeyen, aynı şekilde asitli içeceklerden, zararlı her türlü abur cuburdan da uzak duran genç kadın, 6 aylık hamile olmasına rağmen hala fit bir görünümü olmasını bu hayat tarzına bağlıyor.

Reanna, görünümü nedeniyle hamile olduğuna kimseyi inandıramazken oldukça ağır eleştirilere de maruz kalıyor

Çevresindekiler başta olmak üzere Reanna'nın hamile olduğunu duyan neredeyse kimse bu duruma inanamıyor. Hatta sırf bu yüzden Reanna, sosyal medya hesabında ultrason fotoğraflarını paylaşıyor. Hamile olduğuna inanan büyük bir kesimse onu eleştiri yağmuruna tutuyor. Son zamanlarda tüm dünyadan birçok insanın dikkatini çeken genç anne adayı, aldığı eleştiriler karşısında yıprandığını söylüyor ve başından geçenleri şöyle anlatıyor:

"Yolda yürürken bana ters bakışlar atan, beni durdurup kaba davranan insanlar olmadı değil. 'Hamileyim diye yalan söylemiyorsun değil mi?', 'Bebeğinin sağlıklı olduğuna emin misin?', 'Bebeğinin açlıktan ölmemesi için doktora gitmen gerekiyor.' diyen insanlar da oldu. Hatta, eğer kendimi yeteri kadar besleyemiyorsam çocuk sahibi olmamam gerektiğini söyleyen insanlarla karşılaştım. Ama aslında bu insanların hiçbiri benim beslenme düzenimi ya da yaşam tarzımı bilmiyorlar.

İnsanların böyle davranması ve konuşması kalbimi kırıyor. Kendimin ve bebeğimin sağlığı için sakin kalmaya ve aldırış etmemeye çalışıyorum."

Kendi annesinin de ona hamileyken benzer durumlar yaşadığını söyleyen genç kadın, çocuğunu sağlıkla kucağına alacağı günü bekliyor

news

news

Reanna, hamileliğinin bu şekilde geçmesinde sadece spor yapmasının ya da beslenmesinin etkili olmadığını, genetik faktörlerin de bu durumda rol aldığını söylüyor ve ekliyor:

"Şanslıyım ki ailem beni destekliyor. Benim annem de hamileyken benimle benzer durumlar yaşamış. Atlet olduğu için oldukça fitmiş ve hamile olduğu 7 aylık olana kadar hiç belli olmamış. Bu durumun benim hamilelik sürecimin de bu şekilde olmasında etkili olduğunu düşünüyorum."

Ne diyelim, umuyoruz ki Reanna bebeğini sağlıkla kucağına alır ve sağlıkla büyütür.

Kaynak: Dailymail


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?