Dokuzuncukat: "Kahvede Minimalizm" Temalı Nefis Instagram Hesabı

yemek.com
Öznur Doğan
Öznur Doğan
290 takipçi391 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Eylül 17
Zeynep Çetin
Temmuz 11, 2017
YENİ
5
Sütaş
Eylül 25
15 dakika
Öznur Doğan
Mayıs 22, 2015

Bundan 4 ay önce gözlerimize taktığımız retro gözlüklerimizle biraz flu ancak iyi hissettiren bir sabaha uyanıyoruz. Havada bir retroluk mevcut ancak aldırmıyoruz. Son üç senedir hayat zaten retro değil mi?

Sonra bir kahve içiyoruz, kahvenin keyfini çıkarmak için bazen yalnız kalalım, etrafta kimse olmasın ve o kahve sadece keyifle içilebilecek kişisel bir içecek olsun. Zaman geçiyor, retro gözlüğü çıkarmak istemiyoruz çünkü hayat böyle çok güzel. İşin içine ara sıra omletler, kurabiyeler, incirler, çiçekler ve yapraklar giriyor ancak kahve sabit.

dokuzuncukat, sosyoloji mezunu, İstanbullu ve vintage dünyayı seven Betül'ün Instagram hesabı. Kendi masasını #moodofmytable etiketiyle donatıyor. Ancak Betül'ün fotoğraflarının çok büyük bir farkı var. İlham ve sadelik dolu. Adeta Instagram'da minimalizm akımının öncüsü.

Yalnızca 220 fotoğraf ile 37 bin takipçiyi kucaklayan dokuzuncukat'a bir kez baktığınızda bir daha bakmamazlık etmek imkansız. Sizi içine alan sadeliği, tonların güzelliği ve yaratılan kompozisyonların özelliği çok farklı.

Fotoğraflara bakarken içinizden "Keşke ben de böyle güzel fotoğraflar çekebilsem." demeniz için.

Bakalım mı?

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?