spotify-1310

Akşamüstünüze Tatlı Menüsü Olacak Spotify Listesi Geldi: 5 Cazı

Favorilerime
Ekle

Müzik ruhun gıdasıysa caz kesinlikle o sofradaki tatlıdır. İnsanların cazı geç keşfetmesi de işte tam bu yüzdendir. Karnımız çok açken oturduğumuz sofraları düşünün. Tadını çok düşünmeden yediğimiz mezelerle, ara sıcaklarla midemizi şişirir ve o nefis ana yemek geldiğinde ona yer bırakmamış olduğumuzu fark ederiz. Caz da tam bu yüzden bekler. Öyle her an dinlenmez. Sizin ondan önce gelenlerle doymanızı ve sonra o eşsiz tatlı tadıyla ruhunuzun her yerinde gezerek sizi saracağı anı kollar. Siz ona gitmezsiniz, caz sizi bulur.

Tatlı demişken... Bugün gözünüzü güneşe dönüp güne merhaba dediğiniz andan itibaren ne çok iş hallettiniz değil mi? Koşturdunuz, telefonla konuştunuz, çocuklarla ilgilendiniz, patronunuzla baş ettiniz, evi temizlediniz, derse gittiniz, toplantıdan çıktınız... Bravo size! Şimdi günü yavaşca devirirken bir çay demleyin, güzel bir tatlıyı hakettiniz. İster sevdiğiniz bir arkadaşınızla paylaşın tatlınızı ister tek başınıza yudumlayın çayınızı fark etmez. Bu saat sizin saatiniz! Karşınızda: 5 Cazı!

Biz gelecek hafta yine yepyeni bir listeyle sizi burada bekliyor olacağız. Takipte kalın. Ağzınızın tadı da keyfiniz de hep yerinde olsun.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?