http://www.theinternetpetvet.com/wp-content/uploads/2014/09/dog-cat-feeding.jpg | theinternetpetvet

İnternette Gördüğünüz Reklamlarla Sokak Hayvanlarına Destek Sağlayan Proje: KindAds

Favorilerime
Ekle

Hayvanlar, toplum ve doğayla daha iyi uyum sağlayabilmemizi, empati yeteneğimizi maksimum düzeye çıkarabilmemizi, paylaşmak başta olmak üzere kayda değer ahlaki değerler edinebilmemizi sağlamanın en tatlı, en eğlenceli araçları! Geçtiğimiz aylarda, nihayet, 'minik kurabiyelerin' bize vermekten hiçbir zaman çekinmediği karşılıksız sevgiye, ufak da olsa karşılık sağlayabilecek bir iş yapıldı: KindAds!

KinAds Google Chrome Tarayıcı ile geliştirilen ücretsiz bir eklenti. Kullanımı çok kolay, sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz eklentiyi bilgisayarınıza indiriyorsunuz ve sonrasında internet üzerinde gördüğünüz her reklamın geliri sokak hayvanlarına mama, barınak ve bilumum yardım olarak gidiyor! Muazzam!

Gördüğünüz reklamların geliri sokak hayvanlarına gidiyor

KindAds, internette göreceğiniz reklamların gelirini, dernek ve vakıflara bağışlamak üzere biriktiren iyi amaçlarla kurulmuş bir servis. Yani KindAds'i bilgisayarınıza indirdiğinizde, reklam bütçeleri büyük şirketlere değil, sahipsiz hayvanlar adına çalışmalar yapan yardım kuruluşları, vakıflar ve derneklere gitmiş oluyor.

Çalışma sistemi çok basit ve yararlı

KindAds eklentisini indirdiğinizde Google aramalarınızda rahatsız etmeyen reklamlar göreceksiniz. Ve bu reklamların geliri sahipsiz hayvanlara gidecek! İşte bu kadar net!

Tek bir kişi KindAds kullanarak yıllık 8-25? civarında destek sağlıyor

KindAds programcığını bir kereliğine bilgisayarınıza indirmeniz yeterli oluyor. Eklentiyi indirdikten sonra Google aramalarınızda göreceğiniz reklamların sağladığı gelir direkt olarak vakıf ve derneklere gidiyor.

Aslında hiçbir şey yapmadan hayvanlara yardım etmiş oluyorsunuz

'Nasıl bir sistemle çalışıyor?' diye merak ediyor olabilirsiniz. Her ayın ilk haftası toplanan reklam gelirleri sitede paylaşılıyor. Bu reklam geliri, KindAds ekibinin eline geçtiği tarihte, belirlenen derneklere gönderiliyor. Gönderildiğine dair belgeler de yine sitede yayınlanıyor.

KindAds reklam gelirinden komisyon almıyor

KindAds söz konusu reklam gelirinden herhangi bir komisyon almıyor. Aylık tutardan, yalnızca vergiler düşülüyor ve geriye kalan miktar direkt olarak vakıf ve derneklere ulaştırılıyor. Biriken ve bağışlanan tutarlara dair bilgiler KindAds'in websitesinde düzenli olarak güncelleniyor, dilediğiniz zaman girip inceleyebiliyorsunuz.

Kullanıcılarının gizliliği ve güvenliği korunuyor

KindAds kullanıcılarının gizliliğini ve güvenliğini önemsiyor. Hiçbir şekilde Chrome kullanıcı sözleşmesine aykırı bir davranışta bulunmuyor ve kesinlikle verilerinize erişmeye çalışmıyor, gizliliğiniz ihlal edilmiyor. Üstelik dilediğiniz an, KindAds eklentisini pasif hale getirebiliyor yahut bilgisayarınızdan tamamen kaldırabiliyorsunuz.

KindAds ekibi tatlişkolukta da sınır tanımıyor

KindAds Maçka'da

Geçtiğimiz hafta KindAds için Maçka Parkı'nda eğlenceli bir proje yaptık. Sahipli hayvanlar, sahipsiz hayvanlara destek oldu. Bu da filmiii!

Posted by KindAds on 7 Eylül 2015 Pazartesi

Daha tatlı bir şey olabilir mi?

Elf gözlerimiz hala KindAds'i bilgisayarına indirmemiş kullanıcılar görüyor

parade

parade

Eklentiyi buradan indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?