spotify-2107-site

Zor Geçen Bir Günün Ardından Dinlemelik Spotify Listesi Geldi: Yorgunluk Kahvesi

Favorilerime
Ekle

Tüm işler bittiğinde, kafanızın içini kurcalayan tüm sorunlar ''püf'' diye uçup gittiğinde, ayaklarınızı uzatıp dinlenmenin keyfini, huzurunu çok az şey verir bu hayatta. Hele bir de bir fincan kahve de eşlikçiniz oldu mu, sizden daha mutlu, daha sorunsuz kimseler kalmaz. Fonda da şöyle en az kahveniz kadar lezzetli, en az kahveniz kadar hatırda ve damaklarda kalacak şarkılar çalsın, onlar da şu rahatlama anlarınızın en yakın dostu olsun.

Her hafta, müzikle de yanınızda olmak amacıyla yola çıktığımız ve yepyeni listelerle güncellediğimiz Spotify hesabında işte tam da bu anlarınıza uyan, yumuşak içimli, tadı tam kıvamında şarkılar var. Türk müziğinin en sevilen, naifliğiyle başımızın tacı olmuş isimlerin bir arada olduğu listemiz karşınızda: Yorgunluk Kahvesi!

Biz gelecek hafta da yine arka fonunuzda birbirinden nefis listelerimizle çalmaya devam edeceğiz, yemeklerle ve müziklerle buluşalım. Bu arada hala takip etmiyorsanız çok üzüleceğimiz Yemek.com Spotify hesabı hemen şurada, unutmayalım.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?