baba-tabak-hazirlama-one-cikan

80 Yaşında da Çocuk Ruhunu Korumayı Bilen Babadan 15 İlhamı Bol Tabak

Favorilerime
Ekle

Evet, aslında hikaye biraz hüzünlü başlıyor, 80 yaşındaki tonton bir baba, 42 yaşındaki kızından ayrı düşüyor. Ancak bunu aralarında yepyeni bir eğlenceye dönüştürmeyi kafasına koyan çocuk ruhlu baba, kızına her öğlen mail atmaya başlıyor.

Mail'lerde ise öyle pek duygu yüklü konuşmalar yok sandığınızın aksine. Onun yerine neşe var, bolca lezzet ve kahkaha var. Neden mi? Çünkü 80 yaşındaki bu çocuk ruhlu adam, belli ki ne kızını ne de kendini üzmeye niyetli. Bu yüzden ona kendisi için hazırladığı eğlenceli öğle yemeği sunumlarını atıyor. Aralarındaki bağ da sapasağlam ve eğlenceli bir şekilde sürüp gidiyor.

Biz de bunu çocuklarınız için yapabileceğiniz nefis yemek sunumları için ilham alın diye, ama en çok da kendinizi üzmeye yer aramaktansa hayatınızın tadını bir şekilde çıkarmaya devam edin diye anlatıyoruz. 80 yıllık koskoca bir tecrübenin küçücük bir parçası da olsa bu tabaklar, onlardan öğrenecek çok şeyimiz var.

İyi ki varsınız tüm güzel insanlar!

Küçük bir not: Minnoş babanın kızına gönderdiği eğlenceli tabakları güncel olarak takip etmek isterseniz şuradan bu sevimli öyküye tanıklık edebilirsiniz.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Öğrenmenin yaşı yok bonusu: Kendisi sadece eğlenceli sunumlara değil photoshop'a da merak salmış bu tonton babanın


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?