80 Yaşında da Çocuk Ruhunu Korumayı Bilen Babadan 15 İlhamı Bol Tabak

yemek.com
Zeynep Çetin
Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlendiririm.
Zeynep Çetin
254065 takipçi2140 içerik

Sıkça Yenen Konular

Öznur Doğan
Aralık 2, 2014
Öznur Doğan
Şubat 6, 2015
Öznur Doğan
Mart 6, 2015
Yemek.com
Ocak 17, 2018

Evet, aslında hikaye biraz hüzünlü başlıyor, 80 yaşındaki tonton bir baba, 42 yaşındaki kızından ayrı düşüyor. Ancak bunu aralarında yepyeni bir eğlenceye dönüştürmeyi kafasına koyan çocuk ruhlu baba, kızına her öğlen mail atmaya başlıyor.

Mail'lerde ise öyle pek duygu yüklü konuşmalar yok sandığınızın aksine. Onun yerine neşe var, bolca lezzet ve kahkaha var. Neden mi? Çünkü 80 yaşındaki bu çocuk ruhlu adam, belli ki ne kızını ne de kendini üzmeye niyetli. Bu yüzden ona kendisi için hazırladığı eğlenceli öğle yemeği sunumlarını atıyor. Aralarındaki bağ da sapasağlam ve eğlenceli bir şekilde sürüp gidiyor.

Biz de bunu çocuklarınız için yapabileceğiniz nefis yemek sunumları için ilham alın diye, ama en çok da kendinizi üzmeye yer aramaktansa hayatınızın tadını bir şekilde çıkarmaya devam edin diye anlatıyoruz. 80 yıllık koskoca bir tecrübenin küçücük bir parçası da olsa bu tabaklar, onlardan öğrenecek çok şeyimiz var.

İyi ki varsınız tüm güzel insanlar!

Küçük bir not: Minnoş babanın kızına gönderdiği eğlenceli tabakları güncel olarak takip etmek isterseniz şuradan bu sevimli öyküye tanıklık edebilirsiniz.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Öğrenmenin yaşı yok bonusu: Kendisi sadece eğlenceli sunumlara değil photoshop'a da merak salmış bu tonton babanın

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?