Geçirdikleri Değişimle Adeta Bambaşka Bir İnsana Dönüşen 11 Türk Ünlü

Favorilerime
Ekle

Kilo vermek zorsa, hepimiz için zor aslında. Metabolizması hızlı olanları, "istediğimi yiyip içiyorum ama hiç kilo almıyorum ya" diye pek çoğumuzu imrendirenleri bir kenara ayırırsak, zayıflamak kimi zaman oldukça çileli bir süreç.

Hele de yemek yemeye tutkuyla bağlıysan...

E bu durum ünlü isimler için de farklı değil elbette. Üstelik bir de onlar hep ekranlarda, gazete manşetlerinde. Kısacası, gözler hep onların üstünde.

Baharın gelmesiyle birlikte kilo verme telaşının arttığı, çeşit çeşit diyetlere başlanan, nice spor salonlarına kaydolunan şu günlerde biz de sizler için azimlerine hayran bırakan ünlülerin değişimlerini derledik.

Adeta başka birine dönüşen bu ünlüler, ilhamınız olsun, azminizi hiç kaybetmeyin istedik.

İşte karşınızda geçirdikleri değişimle adeta bambaşka birine dönüşen ünlü isimler...

Nazan Öncel: 6 ayda 15 kilo verdi

turkiyegazetesi

http://cdn.yemek.com/wp-content/uploads/2014/05/kore-yemek.jpg |

Yeşim Ceren Bozoğlu: Yeniden verdiği kilolarla gündeme geldi

anasayfahaberleri

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, rol aldığı diziler nedeniyle sık sık kilo alıp vermesiyle gündeme geliyordu bildiğiniz gibi. En son rol aldığı diziden ayrıldıktan sonra 21 günde 7 kilo veren oyuncu, azmi ve kararlılığı sayesinde kilo vermeye hız kesmeden devam etmiş.

Şu an toplamda 38 kiloya kadar zayıfladığı söylenen ünlü isim, büyük bir değişim geçirmiş gördüğünüz gibi. Hal böyle olunca Instagram hesabı üzerinden paylaştığı yeni hali epey bir beğeni toplamış.

Ümit Erdim: Toplamda 45 kiloya yakın kilo vererek herkesi şaşırttı

goodluck

Ünlü oyuncu Ümit Erdim de verdiği kilolarla uzun süre gündemde düşmeyen isimlerden olmuştu, hatırlarsınız. Toplamda 45 kilo gibi bir kilo veren ve bu sayede yepyeni bir görünüme kavuşan oyuncu, zayıflamasınıysa spora borçlu olduğunu söylüyor ve kilo vermek isteyen herkese mutlaka spor yapmasını tavsiye ediyor.

Okan Karacan: 60 kilo vererek vücudunu büyük bir yükten kurtardı

magazingo

Uzun yıllar ekranlarda hep kilolarıyla görmeye alışık olduğumuz ünlülerden olan Okan Karacan da bu gidişata bir dur demeyi bildi ve mide ameliyatı geçirmeye karar verdi.

Geçirdiği ameliyat ve tabii ki daha sağlıklı bir beslenme düzeni sayesinde toplamda 60 kilo gibi ciddi bir miktarda kilo kaybeden sunucu ve oyuncu, yeni halinden bir hayli mutlu.

Çiçek Dilligil: 30 kilo vererek adeta gençleşti

a24

Çılgın Bediş'ten bu yana hep kilolarıyla tanıyıp sevdiğimiz oyuncu Çiçek Dilligil de uzun yıllar sonra kilo vermeye baş koyup başaranlardan. Bugüne kadar giriştiği denemelerden beklediği sonucu alamayan ünlü isim, kilo vermek için bir mide operasyonu da geçirmiş.

Işın Karaca: 45 kilo verdi

hayatmuzik

Ünlü şarkıcı Işın Karaca da kilo vermeyi kafasına koyan ve bu konudaki azminden taviz vermeyen ünlülerden. 115 kiloya dek çıktıktan sonra bu duruma bir son vermeye karar veren ünlü isim, bugünlerde 60 kiloya kadar düşerek bambaşka bir fiziğe sahip oldu.

Seda Akgül: 25 kilo verip muhteşem bir değişim geçirdi

elmaelma

6 ay gibi bir sürede 25 kilo veren ünlü sunucu, bunu beslenme düzenini değiştirerek başarmış. Herkese tavsiye edebileceği bir şey olmasa da kendisinin günde iki öğün yemek yediğini söyleyen Seda Akgül, elbette sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek adına uzmanlardan destek almayı da ihmal etmemiş.

Hamdi Alkan: Yaklaşık 50 kilo zayıfladı

turkiyehabermerkezi

Uzun yıllar ekranlarda kilolarıyla görmeye alışık olduğumuz Hamdi Alkan, yaklaşık bir yıl önce başladığı kilo verme maratonunu sağlıklı bir şekilde sürdürerek 50 kilonun üzerinde kilo verdi.

Zayıflama isteğinin tek sebebinin dış görünüş olmadığını söyleyen ünlü isim, bunu sağlığı için yaptığını ve artık kendisini çok daha iyi hissettiğini de sık sık söylüyor.

İskender Paydaş: 40 kilonun üzerinde zayıfladı

armanayse

Türkiye'nin en ünlü aranjörlerinden olan İskender Paydaş, bir dönem aldığı kilolarla dikkat çekmişti. Kendisi de bu durumdan epey rahatsız olunca mide ameliyatı geçiren ve 40 kilo veren ünlü isim, bugünlerde eskisinden çok daha farklı ve genç desek yanlış olmaz.

Pelin Öztekin: 90 kilo vererek bambaşka biri oldu çıktı

ntv

Ekranların şişman ve sempatik yüzü olarak tanınmaya başlayan Pelin Öztekin, verdiği zayıflama kararının ardından kolları sıvadı ve bugüne dek uzanan bu azm dolu süreçte toplam 90 kilo gibi oldukça ciddi bir kilo kaybı yaşadı. Bu değişim öylesine ciddi oldu ki onu örnek alıp onlarca kilo veren hayranları bile oldu.

Cengiz Kurtoğlu: 7 ayda 41 kilo verdi

acunn

Ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, sürekli kilo almaya devam ettiği bir sürecin ardından mide ameliyatı olmaya karar vermiş ve geçirdiği mide ameliyatının ardından daha sağlıklı beslenmeye de başlayarak 7 ay gibi bir sürede 41 kilo vermiş. Adeta bambaşka birine dönüşen sanatçı, şu sıralar yeni imajıyla sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyormuş.

Önemli bir not: Kilo vermek adına mide ameliyatı olmayı düşünüyorsanız mutlaka doktorunuzun önerileri doğrultusunda hareket edin ve sizin bünyenize uygun olmayan hiçbir operasyonu yaptırmayın. Unutmayın, vücudunuzun neye uygun olup olmadığını kendi doktorunuzdan daha iyi kimse bilemez. Zayıflamak uğruna sağlığınızı tehlikeye atacak herhangi bir girişimde bulunmayın, mutlaka uzmanlara danışarak hareket edin.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?