Bu Yaz Elinizden Düşürmek İstemeyeceğiniz 12 Kullanışlı Mutfak Ürünü

Favorilerime
Ekle

Yazı hiç olmadığı kadar ferah ve lezzetli geçirmeye hazır mısınız?

Evde, ellerinizde sizi buz gibi içecekler yapmaya teşvik edecek ürünler mi isterseniz, tüm yaz mutfağınızdan eksik etmeyeceğiniz malzemeler mi dersiniz...

Bu mutfak ürünleri size mis gibi dondurmaların, içeceklerin ve yaza yakışır daha pek çok tarifin kapılarını açacak, sıcak havalar onlarla ferahlayacak, lezzetlenecek.

Minik bir not: Yazıdaki fiyatlar stok durumuna göre değişiklik gösterebilir. İçeriğimizde yer alan ürünler arasından alışveriş yaparsanız Yemek.com, Amazon Gelir Ortaklığı programı kapsamında burada yer alan bağlantılardan gelir elde edebilir.

Ferah içecekler için ilk ihtiyaç o: 6'lı Meşrubat Bardağı

yaza-uygun-mutfak-urunleri-1

Yazın elimizden düşürmek istemediğimiz buz gibi içecekler için şöyle uzun, cam bardaklar çok güzel bir seçenek. Hem sağlıklı hem ne içtiğinizi rahat rahat görebiliyorsunuz hem de hacmi geniş. Fiyatı da sadece 37,86 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: 6'lı Meşrubat Bardağı

"Farklı modelleri de görmek istiyorum" derseniz buraya: Su Bardakları

Amazon Prime üyelerine özel, ücretsiz ve hızlı kargo hizmetinden faydalanmak isterseniz üyelik için hemen şuraya tıklayabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği sayesinde istediğiniz ürünleri bugün alıp yarın teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik Prime üyeliği ilk 30 gün ücretsiz!

Plastik kullanmaya son: 10 Adet Cam Pipet

yaza-uygun-mutfak-urunleri-2 (1)

Meşrubat bardaklarının yaz aylarındaki olmazsa olmazlarından biri tabii ki pipetler. Malumunuz, sürekli plastik pipet kullanmak da hem sağlığa hem de çevreye zararlı. İşte bu cam pipetler tam da bu noktada yardımınıza koşuyor, tüm yaz bardaklarınızdan eksik olmuyor. Yanında gelen temizleme fırçasıyla kolayca temizleyip tekarra tekrar kullanabileceğiniz bu pipetlerin fiyatı 144,75 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: 10 Adet Cam Pipet

Onsuz bir yaz eksik kalır: Dondurma Kepçesi

yaza-uygun-mutfak-urunleri-3

Büyük porsiyonlar halinde dışarıdan aldığınız ya da evde, ellerinizle hazırladığınız dondurmaları kolayca porsiyonlamak için kullanabileceğiniz bu dondurma kepçesiyle meyvelerden farklı tatlılara, hatta kurabiye hamuruna kadar birçok farklı lezzeti de şekillendirebilirsiniz. Fiyatı 119,11 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Dondurma Kepçesi

"Farklı modelleri de görmek istiyorum" derseniz buraya: Dondurma Kepçeleri

Evde dondurma yapmak isteyenlere: Dondurma Makinesi

yaza-uygun-mutfak-urunleri-4

Evde kendi dondurmanızı kendiniz yapmak isterseniz tıpkı dışarıdan aldıklarınız gibi, hatta onlardan çok daha lezzetli bir şekilde dondurma yapmanızı sağlayacak bir makine karşınızda. Fiyatı 1.942,92 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Dondurma Makinesi

"Farklı modelleri de görmek istiyorum" derseniz buraya: Dondurma Makineleri

Pratik kullanımıyla: 2 Adet Kapaklı Silikon Buz Kalıbı

yaza-uygun-mutfak-urunleri-5

Kapaklı olduğu için içine buzluk kokusu sinmiyor, buzluktaki farklı gıdalardan üzerine farklı maddeler düşmüyor. Üstelik tabanı plastik olduğu için içinden buzlar kolayca çıkarılıyor. Bu iki adet buzluğun fiyatı da sadece 32,35 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: 2 Adet Kapaklı Silikon Buz Kalıbı

İkisi bir arada: Standlı 2'li Cam Sebil

yaza-uygun-mutfak-urunleri-6

İçeceklerinizi bir seferde bolca hazırlayıp gün boyu içmeyi seviyorsanız, evde arkadaşlarınızı ağırlayacaksanız ya da "Biz kalabalık bir aileyiz, bu tam bizlik" diyorsanız bu cam sebilleri hemen temin ederek yazı ağız tadıyla geçirmeye başlayabilirsiniz. Standlı ve ikili bu kullanışlı sebillerin fiyatı 193,64 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Standlı 2'li Cam Sebil

Yanınızda taşıdıklarınız ısınmasın: Soğutucu Çanta

yaza-uygun-mutfak-urunleri-8

Başta içecekler olmak üzere yanınızda taşımanız gereken ve hemen ısınmasını istemediğiniz yiyecek ve içecekler varsa hemen bu soğutucu çantalardan destek alabilirsiniz. Sadece piknik ya da kamp için değil, bir yerden bir yere yiyecek-içecek taşımanız gerektiği her an onu kullanabilirsiniz. Fiyatı 139,50 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Soğutucu Çanta

Mutfakla balkon arasında gezenlere: Mıknatıslı Kapı Sinekliği

yaza-uygun-mutfak-urunleri-9

Yazın en büyük problemlerden biri sinekler ve böcekler olduğuna göre şöyle kullanımı çok pratik bir kapı sinekliği almadan olmaz. Kolayca kuruluyor, mıknatıslı olduğu için siz geçer geçmez yeniden kapanıp sineklerin, böceklerin eve girmesine engel oluyor. Hava akımını da engellemeyen bu kullanışlı kapı sinekliğinin fiyatı 48,10 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Mıknatıslı Kapı Sinekliği

Yaz demek karpuz demek: Pratik Karpuz Dilimleyici ve Servis Bıçağı

yaza-uygun-mutfak-urunleri-10

Yaz demek sizin için de bolca karpuz, kavun yemek demekse şöyle pratik bir karpuz dilimleyici alarak işlerinizi tahmin ettiğinizden çok daha fazla kolaylaştırabilirsiniz. Bu servis bıçağını dilimlemeniz gereken farklı yiyecekler için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fiyatı 31,87 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Pratik Karpuz Dilimleyici ve Servis Bıçağı

Bu ne sevimlilik: Dondurma Kalıbı

yaza-uygun-mutfak-urunleri-11

Evde, en pratik şekilde dondurmalara şekil vermenin yolu bu kalıplardan geçiyor, bu kalıplara sadece çocuklar değil 7'den 77'ye herkes bayılıyor. Evde kendi sağlık dolu dondurmalarınızı yapmanıza destek olacak bu kalıpların fiyatı 26,00 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Dondurma Kalıbı

Soğuk kahveler sizden: Hario V60 Buzlu Kahve Demleyici

yaza-uygun-mutfak-urunleri-12

Yazın en sevdiğiniz içecek soğuk kahve oluyorsa onu da evde, en lezzetli şekilde hazırlayabilirsiniz tabii ki. Üçüncü dalga kahvecilerde içtiklerinizi aratmayacak kadar nefis buzlu kahveler demlemenin sırrı bu özel demleyicide. Fiyatı da 275,00 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Hario V60 Buzlu Kahve Demleyici

Bitkileri unutmak olmaz: 12 Adet Otomatik Bitki Sulama Cihazı

yaza-uygun-mutfak-urunleri-7

Yazı keyifle geçirmek için evdeki bitkileri de unutmamalıyız tabii ki. Bu sıcaklarda evden bir süreliğine uzak kalmanız gerekirse bitkilerinizin susuz kalmasının önüne geçmek için bu pratik ve uygun fiyatlı bitki sulama cihazlarından destek alabilirsiniz. Fiyatı 129,19 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: 12 Adet Otomatik Bitki Sulama Cihazı

Yakın zamanda pikniğe gitme planları yapıyorsanız şu yazımıza da mutlaka göz atın: Pikniğe Giderken Mutlaka Yanınıza Almanız Gereken 14 "Olmazsa Olmaz" Ürün


Editör
Doyamayanlar için bir önerimiz daha var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?