50 TL'nin Altında Mutfağınıza Şıklık ve Pratiklik Katacak 11 Kullanışlı Ürün

yemek.com
Zeynep Çetin
Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlendiririm.
Zeynep Çetin
254124 takipçi2255 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Mayıs 20
YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 14
YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 21
YENİ
Zeynep Çetin
Haziran 22

Bugün birbirinden şık ve sevimli ürünlerle mutfaklarımızın havasını değiştiriyor, bu ürünleri sadece dekoratif olarak değil aynı zamanda yemek yaparken işimizi kolaylaştırmaları için kullanıyoruz. Üstelik her biri 50 TL'nin altında olduğu için bütçemizi de çok yormuyoruz.

Yemek yaparken çok vakit kaybettiğinizi düşünüyor, uygulayacağınız tarifleri çok daha kısa sürede şipşak hazırlamak istiyorsanız, mutfağınızı tekdüzelikten kurtarmak, dekorasyonuna ufak tefek eklemeler yaparak havasını değiştirmek istiyorsanız doğru yere geldiniz demektir. Buyurunuz, bu taraftan...

Küçük bir not: Yazımızda söz ettiğimiz fiyatlar stok durumuna göre değişiklik gösterebilir, aklınızda bulunsun. İçeriğimizde yer alan ürünler arasından alışveriş yaparsanız Yemek.com, Amazon Gelir Ortaklığı programı kapsamında burada yer alan bağlantılardan gelir elde edebilir.

Çay, kahve ya da bitki çayı demlemek için kullanabileceğiniz bu süzgeçli demlik

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-1

Mutfakta kendinize ve sevdiklerinize ayırdığınız en keyifli zamanların eşlikçisi olabilecek bir cam demlikle başlıyoruz. Onunla çeşit çeşit bitki çayı ve kahveyi gönül rahatlığıyla demleyebilir, ihtiyaç halinde kendisini çaydanlık üstü demlik olarak da kullanabilirsiniz. Mis. Fiyatı 44,99 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Süzgeçli demlik

"Farklı çeşitlerini de görmek istiyorum" diyenleri şöyle alalım: Çay demlikleri

Amazon Prime üyelerine özel, ücretsiz ve hızlı kargo hizmetinden faydalanmak, istediğiniz ürünleri bugün alıp yarın size teslim edilmesini sağlamak isterseniz üyelik için hiç vakit kaybetmeden şuraya tıklayabilirsiniz. Üstelik Prime üyeliği ilk 30 gün ücretsiz, bizden söylemesi.

Sunumlarınıza sınıf atlatmanızı sağlayacak sade, şık ve kullanışlı bu 6'lı orta boy kase

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-4

Yemeğin lezzeti kadar sunumuna da önem verenleri hemen böyle alalım. Cacık ya da meze gibi sofraya porsiyonlayarak çıkarmak isteyeceğiniz her türlü lezzet için bu sade ve şık kaselerden destek alabilirsiniz. Çerezlik olmak için de ideal bir boyutta. Fiyatı 19,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: 6'lı orta boy kase

"Farklı çeşitlerini de görmek istiyorum" diyenleri şöyle alalım: Kaseler

Hızlıca istediğiniz sonucu almanızı sağlayacak bu çelik basmalı otomatik çırpıcı

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-5 (1)

Elektrik ya da pile ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bu çırpıcı, klasik el çırpıcılarından farklı formu sayesinde tahmin ettiğinizden daha kısa sürede istediğiniz sonucu yakalamanızı sağlayacak. Bulaşık makinesinde yıkanabilmesi ve kolayca temizlenmesi sayesinde sizi neredeyse hiç yormayacak. Fiyatı 20,00 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Çelik basmalı otomatik çırpıcı

Klasik su bardaklarından sıkılanların yeni favorisi olacak meşrubat bardağı seti

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-2

Yıllardır aynı meşrubat ya da su bardaklarını kullanmaktan sıkıldıysanız, yanlışlıkla bir ya da birkaçını kırdıysanız ve takımınızın bozulmasına üzülüyorsanız bu yepyeni set mutfağınıza iyi gelecek. Üstelik fiyatı sadece 43,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Meşrubat bardağı seti

Sizi daha çok su içmeye ikna edecek bu kullanışlı karaf

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-3

Tıpkı su bardakları, meşrubat bardakları gibi evlerimizdeki sürahileri, karafları da yıllarca kullanabiliyor, yerine yenisini almak içinse hep uygun fiyatlı bir muadilini bulmayı hedefliyoruz. İşte aradığınız o ürün tam karşınızda duruyor! Şık görüntüsüyle sizi gün içinde daha çok su içmeye ikna edebilecek, içine ilave edebileceğiniz limon, nane gibi lezzetlerle su içme sevginizi daha da artırabilecek bir karaf o. Tabii ki içine sadece su koyacaksınız diye bir şart da yok, en sevdiğiniz içeceklerle de doldurabilirsiniz onu. Fiyatı da sadece 9,50 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Tekli karaf

Saklama alanınızı artırırken mutfağın dekorasyonuna da şık katkılarda bulunabilen bu saklama kavanozu

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-6

Klips, lastik ve cam kapaktan oluşan sistemiyle içinde güvenle birçok malzemeyi saklayabileceğiniz, kahveden şekere, turşudan reçele, uzun süre muhafaza etmek istediğiniz her türlü lezzet için değerlendirebileceğiniz bir kavanoz o. Dilerseniz tıpkı yukarıdaki gibi dekoratif amaçlı olarak da kullanabilir ya da aynı anda birçok kavanoz alıp her birine farklı yiyecekler koyabilir, etiketler yapıştırarak yan yana çok sevimli durmalarını sağlayabilirsiniz. Seçim sizin. Fiyatı 49,99 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Saklama kavanozu

"Farklı çeşitlerini de görmek istiyorum" diyenleri şöyle alalım: Kavanozlar

Yiyecekleri muhafaza ederken mutfağa sevimlilik katmayı da ihmal etmeyen bu makaron şeklinde saklama kabı

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-7

Tıpkı kavanozlar gibi artan yiyecekleri saklamak için kullanacağınız saklama kaplarına da şöyle sevimlilikler katabilirsiniz. İçine saklamak istediğiniz yiyeceği yerleştirip kapağını kapatınca adeta dev bir makarona dönüşen bu sevimli kaplar mutfağın havasını değiştirmeye hazır. Fiyatı 20,30 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Makaron şeklinde saklama kabı

"Farklı çeşitlerini de görmek istiyorum" diyenleri şöyle alalım: Saklama kapları

Adeta bir tablo gibi mutfağınızda sergilemek isteyeceğiniz bu sevimli tepsi

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-8

Servis için kullandığımız tepsilerle dahi mutfağın dekorasyonuna şıklık ve sevimlilik katmak elimizde aslında. Adeta tablo gibi karşısına geçip izlemek isteyeceğiniz bu tepsi gibi... Üstelik fiyatı da çok hesaplı: 13,79 TL!

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Wild life girf tepsi

"Farklı çeşitlerini de görmek istiyorum" diyenleri şöyle alalım: Servis tepsileri

Süt kaynatırken "Acaba taşacak mı" kaygısını ortadan kaldıran bu süt taşırmaz

sut-kaynatma

Süt kaynatırken taşmasından endişe ediyorsanız, taşan süt yüzünden batan ocağı temizlemekle uğraşmak istemiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey bu minik süt taşırmaz. Ocağınız batmasın, sütünüz ziyan olmasın artık. Fiyatı 24,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Süt taşırmaz

Ahşap standlı fondü seti

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-9

Evde kendinizi şımartmak, ev ahalisini mutlu etmek istediğiniz zamanlarda hızlıca eriteceğiniz nefis çikolatalarla soslar hazırlayın ve en sevdiğiniz meyveleri bana bana afiyetle yiyin. Şık ahşap standı sayesinde onu kullanmadığınız zamanlarda bile tezgahın üzerinde tutmak isteyebilirsiniz, bizden söylemesi. Fiyatı 42,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Ahşap standlı fondü seti

"Farklı çeşitlerini de görmek istiyorum" diyenleri şöyle alalım: Fondü setleri

Yağ ve sirke gibi malzemelerin kullanımını kolaylaştıran bu şık ve damlatmaz cam yağdanlık

uygun-fiyatli-mutfak-urunleri-10

Hemen her yemekte kullandığımız sıvı yağları muhafaza edebilecek şık ve hesaplı yağdanlıklar arıyorsanız aradığınız o ürün tam karşınızda duruyor. Özel kapak tasarımı sayesinde yağı hiç damlatmadan kullanmanızı sağlıyor, elleriniz de etraf ta kirlenmemiş oluyor. Fiyatı 44,99 TL.

Hemen incelemek ve satın almak için buraya: Damlatmaz cam yağdanlık

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?